موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/22
 چراغ قرمز آزاردهنده
تقاطع خیابان زنبیل‌آباد و ۵۵ متری فردوسی چراغ قرمزی هست که مردم این منطقه را کلافه کرده است‌. تعداد خودروهایی که در خیابان اصلی پشت چراغ می‌مانند چند برابر آن‌هایی است که در خیابان یاسمن پشت چراغ می‌مانند. امیدواریم مسئولان مربوطه برای حل این مشکل چاره‌اندیشی کنند.
یک شهروند

ناامیدی در اوج امیدواری
یک پیمانکار شرکت آب و فاضلاب چند وقت پیش برای درخواست نیرو آگهی گذاشته بود که نیاز به نیرو دارند. با مراجعه به این شرکت توانستم 3 هفته‌ای مشغول کار شوم اما بعد از این مدت اعلام شد نیاز به نیرو ندارند. این قبیل رفتارها تأثیر خوبی بر جوانان ندارد و آن‌ها را ناامید می‌کند.
یک شهروند

  خطر برق‌گرفتگی در روستای دشت احمد
کنتور یکی از نهادهای دولتی قم در روستای دشت احمد وضع مناسبی ندارد. این کنتور هم شکسته شده و هم به دلیل فاصله کم با زمین، خطر برق‌گرفتگی بچه‌ها وجود دارد. از مسئولان مربوطه درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کنند.
یکی از اهالی روستا

پاسخ روابط عمومی شرکت توزیع برق استان قم: این کنتور مربوط به منابع طبیعی است که برای تأمین برق پمپاژ آب دامدارها نصب شده بود و بر اثر درگیری چند دامدار منطقه شکسته شده بود ولی کنتور فوق جمع‌آوری و تحویل واحد مشترکان منطقه 3 شد.

  مشکل نوسان برق
45 متری کشاورز شمالی 30 متری موسوی چند روز است مشکل نوسان برق دارد. کولرها کار نمی‌کنند و از ترس خراب‌شدن، یخچال را خاموش کرده‌ایم. این مشکل را مطرح کنید شاید چاره‌ای اندیشیده شود.
یکی از اهالی

پاسخ روابط عمومی شرکت توزیع برق استان قم: وجود برق‌های غیرمجاز عامل اصلی نوسان برق این محل است. در شرایطی که به صورت هفتگی جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز توسط واحد بازرسی منطقه 2 صورت می‌گیرد، باز هم شاهد استفاده تعدادی از اهالی به صورت غیرمجاز هستیم؛ بنابراین از متقاضیان این منطقه درخواست می‌شود با توجه به امکانات و تسهیلات برای تقسیط انشعاب جدید در این زمینه این شرکت را در ارائه خدمات بهتر یاری دهند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code