موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/21
   گلایه از تاکسی‌های خط نوبهار و شهرک شهدا
تاکسی‌های خطی ابتدای ساحلی به سمت دانشگاه آزاد با این که برچسب مقصد شهرک شهدا روی شیشه دارند اما برای این مقصد مسافر سوار نمی‌کنند و فقط نوبهار و دانشگاه آزاد سرویس‌دهی می‌کنند‌. وقتی با اصرار، مسافر سوار می‌کنند از هر نفر ۲ هزار تومان دریافت می‌کنند، در صورتی که روی شیشه نرخ 1200 تومان نصب شده است.
حسین‌زاده
  مشکلات یک کوچه
خیابان مدرس بین کوچه‌های 18 و 20 کوچه‌ای وجود دارد که نه شماره دارد، نه روشنایی و نه آسفالت! از مسئولان شهرداری و شرکت برق درخواست می‌شود به مشکلات اهالی این کوچه رسیدگی کنند.
یکی از اهالی
  قطعی مکرر برق
برق منطقه امین‌آباد ۲۰ متری معصومیه جنوبی کوچه ۲۲ نوسان و قطعی مکرر دارد. این مشکل در مرداد موجب نارضایتی اهالی محل شده است. لطفا رسیدگی کنید.
یکی از اهالی محل
پاسخ روابط عمومی شرکت توزیع برق استان قم: افزایش تب ترانس و اصلاح نول برای نوسان برق این مکان توسط اداره تعمیرات منطقه 2 صورت پذیرفت ولی برای رفع ضعف ولتاژ مکان فوق دارای طرح به شماره 95210103 است که برای اجرا به پیمانکار مربوطه ارسال شده است.

  گلایه از آتش‌زدن زباله در خیابان
آخر خیابان توحید، پشت پمپ گاز پارسیان به محلی برای ریختن زباله تبدیل شده است. برخی افراد زباله‌ها را در این محل انباشته می‌کنند و بعد از مدتی آتش می‌زنند تا زباله‌ها بسوزد. از مسئولان شهرداری درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کنند.
یکی از اهالی محل
پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند با عنایت به بازدید و بررسی صورت‌گرفته، محل مورد نظر توسط نیروهای خدماتی در غالب یک برنامه به صورت منظم پاک‌سازی و نظافت می‌شود و در حال حاضر نیز پاک‌سازی صورت گرفته است.

  نیاز به آسفالت و فضای سبز
خیابان زیتون در پردیسان معروف به ۲۱۰ واحدی کمیته امداد آسفالت نیست. اطراف این خیابان فضای سبز هم وجود ندارد. چرا به این محله رسیدگی نمی‌شود؟
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code