موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/18
گلایه از ازدحام وانت‌بارها
ازدحام وانت‌بارهای میوه‌فروش در 20 متری مالک‌اشتر مشکلاتی را برای اهالی این منطقه ایجاد می‌کند. علاوه بر ایجاد ترافیک در این خیابان اصلی، خطر تصادف خودروهایی که از فرعی به اصلی می‌روند زیاد است چون این وانت‌بارها سبب شدند رانندگان دید کافی نداشته باشند. از شهرداری درخواست می‌شود نسبت به هدایت این افراد به مکان‌های تعیین‌شده برای فروش میوه اقدام جدی کند.
یکی از اهالی محل
پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند پاک‌سازی خیابان‌های سطح شهر از وانت‌بارهای متخلف در دستور کار قرار دارد و گروه‌های پیشگیری و رفع تخلف‌های شهری با همکاری عوامل نیروی انتظامی و راهور به طور مستمر در حال انجام وظیفه هستند و نسبت به رفع موارد در قالب طرح‌های ضربتی اقدام می‌کنند تا شاهد اخلال در نظم شهر به خاطر سد معبر وانت‌بار نباشیم.

دوربرگردان طولانی عامل تخلف شهروندان
دوربرگردان انتهای شهرک قدس برای ورود به خیابان مرجعیت خیلی طولانی است. این دوربرگردان آن‌قدر دور است که مردم یا خلاف جهت تردد می‌کنند یا از آن‌جا عبور نمی‌کنند. مدیران شهرداری لطفا رسیدگی کنند.
یک شهروند

پروژه‌ای که یک سال است متوقف شده
تملک اراضی کوره‌های آجرپزی در نوقطار متوقف شده و خیابان محتشم کاشانی به صورت نیمه‌کاره رها شده است. تردد در این خیابان برای شهروندان خیلی سخت شده است. از شهرداری درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کند.
یک شهروند

مشکل تردد در میدان مطهری
اگر امکان دارد گزارشی از میدان مطهری تهیه کنید. وضع عبور مردم از نرده‌ها خیلی خطرناک است. این‌جا که ضروری است پله برقی بگذارند نگذاشته‌اند و جاهایی که کمتر اهمیت دارد گذاشته‌اند. امیدوارم گزارشی در این زمینه تهیه شود تا به گوش مسئولان برسد.
یک شهروند

نیاز به آسفالت در خیابان نوبهار
کوچه ۲۶ خیابان نوبهار نیاز به آسفالت دارد. وضعیت آسفالت این کوچه تأسف‌بار است. کوچه‌های اطراف آسفالت شده ولی برای این کوچه اقدامی نشده است.
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code