موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/17
چند مشکل در بیمارستان کامکار
یکی از بستگان برای انجام کولونوسکوپی به بیمارستان کامکار مراجعه کرده بود. این عمل در طبقه پایین انجام می‌شود و محل انتظار بیماران کولر و پنکه ندارد. سردخانه مواد غذایی در روبه‌روی این محل انتظار است و برای مراجعه به آن‌جا مرتب درهای سردخانه محکم بسته می‌شود و صدای شدیدی تولید می‌کند. مشکل دیگر برخورد نامناسب یکی از حسابداران با بیمار بود. از مسئولان مربوطه می‌خواهیم در این مورد تذکر دهند.
 یک شهروند
پاسخ دکتر خداداد، رئیس مرکز آموزشی‌درمانی کامکار عرب‌نیا درقم: سردخانه اصلی مرکز خراب شده بود و به ناچار از سردخانه یدک استفاده شد، که علت اصلی صدای زیاد هم این بود. البته فضای داخل اتاق برای بیمار، فضای کاملا آرام و مناسب است و برای همراهان نیز امیدواریم به زودی مشکل برطرف شود. قبول داریم که محل آندوسکوپی و کلونوسکوپی از نظر فضای فیزیکی اصلاً مناسب نیست ولی در حال حاضر فضای بهتری در مرکز بیمارستانی وجود ندارد؛ از سوی دیگر مجوز لازم از سوی مسئولان شهر برای توسعه بیمارستان به ما داده نمی‌شود. در مورد پرداخت وجه نیز باید گفت قسمت آندوسکوپی کارت‌خوان دارد، با عرض پوزش از برخورد بد همکار بخش حسابداری، موضوع پیگیری می‌شود و در صورتی که مشکلات آن فرد اعلام شود، برخورد قانونی با وی می‌شود. نهایت احترام به بیمار و همراهان، خط قرمز ما در مرکز است و در صورتی که فردی از این خط قرمز ما عبور کند، با او برخورد قاطع می‌کنیم.


 مشکل قطع‌بودن آسانسور در بیمارستان شهیدبهشتی
چند روز پیش که برای ملاقات یکی از بستگان به بیمارستان شهید بهشتی رفته بودیم، از 4 آسانسور موجود، فقط یک آسانسور فعال بود. به دلیل شلوغ بودن بیمارستان، جلوی آسانسورها ازدحام شده بود و بسیاری از مردم معترض بودند.
یک شهروند

 افت فشار برق در بلوار امین
بلوار امین کوچه ۱۷ فرعی اول سمت راست، فرعی اول سمت چپ به مدت ۳ ماه است افت شدید ولتاژ برق دارد به طوری که در صورت روشن کردن کولر، یخچال خاموش می‌شود. پیگیری لازم با شرکت برق انجام شده ولی نتیجه نداشته است.
یکی از اهالی محل

دلیل تصادف‌ها در بلوار زائر
یکی از مهم‌ترین دلایل بروز تصادف و واژگونی خودروها در بلوار زائر، مناسب نبودن آسفالت و ایمن نبودن مسیر تردد است. از شهرداری انتظار می‌رود برای بهسازی این مسیر اقدام کند.
یک شهروند
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code