موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/16
   منطقه‌ای که امکانات مناسب برای جوانان ندارد
در مورد تصویر و مطلبی که با موضوع «شنای نوجوانان در وسط خیابان» منتشر شد، مطلبی را عرض می‌کنم. البته مردم در مورد این مطلب اطلاع دارند ولی برای اطلاع مسئولان بیان می‌کنم. منطقه 6 شهرداری (خیابان امامزاده ابراهیم، قلعه کامکار، شهرک فاطمیه(س)، شهرک امام حسین(ع)، خیابان کشاورز) که خیابان 17 شهریور هم در آن قرار دارد، تنها منطقه شهری در قم است که هیچ استخری ندارد. نه فقط استخر بلکه از خیلی از مراکز فرهنگی و ورزشی دیگر هم محروم است. این تصویر تلنگری است برای مسئولان از جمله مدیرکل ورزش و جوانان که وظیفه ذاتی این اداره کل رسیدگی به امور این جوانان و نوجوانان و توسعه مکان‌های ورزشی و فرهنگی است.
شهروند

  خطر احتمالی انفجار گاز مایع
شهروندان مناطق ۲ و ۶ از جمله بلوار ۱۷ شهریور کوچه ۲۰ نسبت به خطرهای احتمالی انفجار گاز، آلودگی هوا و بوی تهوع‌آور ناشی از پرکردن گاز مایع گلایه دارند. از شهرداری این مناطق درخواست می‌شود به دغدغه‌های اهالی رسیدگی کنند.
یکی از اهالی محل

  نبود داروخانه شبانه‌روزی
در منطقه محروم نیروگاه از میدان امینی بیات تا کمربندی و مناطق شیخ‌آباد و امین‌آباد تا قلعه کامکار حتی یک داروخانه شبانه‌روزی وجود ندارد و مردم بدون وسیله نقلیه در شب‌ و روزهای تعطیل با مشکل درمانی و دارو برای خانواده‌هایشان مواجه هستند. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لطفا پیگیری کنند.
یک شهروند

  رها کردن فاضلاب در خیابان
خیابان توانیر نیاز به خط لوله فاضلاب شهری دارد؛ چراکه همسایگان فاضلاب خود را در کوچه رها می‌کنند و علاوه بر زیبا نبودن کوچه با تبخیر این آب به خصوص در فصل تابستان موجب بروز بیماری برای کودکانی که در کوچه بازی می‌کنند می‌شود. لطفا در این مورد رسیدگی کنید.
یک شهروند
  • پاسخ روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم: در مورد پیام یک شهروند مبنی بر «اجرای شبکه فاضلاب در خیابان توانیر» به اطلاع می‌رساند با توجه به این که به دلیل تأمین نشدن اعتبارات هنوز در خیابان‌های اصلی و فرعی این منطقه شبکه‌های اصلی فاضلاب اجرا نشده است، امکان اجرای شبکه‌های فرعی و واگذاری انشعاب در خیابان توانیر وجود ندارد. البته در صورت تأمین اعتبار لازم و مشارکت مردم و دستگاه‌های مربوطه طراحی و اجرای شبکه فاضلاب می‌تواند انجام شود اما در حال حاضر برنامه‌ای برای آن پیش‌بینی نشده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code