موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/15
تخریب بخشی از بوستان معراج
بخشی از بوستان معراج واقع در بلوار 15 خرداد، شهرک شهدا که مخصوص نشستن شهروندان بود تخریب شده و نخاله‌های بتنی در اطراف ست‌های ورزشی ریخته شده است. بعید است این کار را نیروهای شهرداری انجام داده باشند. از مسئولان شهری درخواست می‌شود با جمع‌آوری این نخاله‌ها پیگیر عامل این تخریب باشند.
یکی از اهالی محل

پل ناقص
پل خیابان حضرت اباالفضل در 45 متری کشاورز شمالی ناقص است و تاکنون چندین وسیله نقلیه در جوی آب سقوط کرده است. از شهرداری منطقه درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کند.
یکی از اهالی محل

کوچه‌های تاریک
کوچه‌های خیابان نوبنیاد در قلعه کامکار روشنایی ندارد. تردد اهالی محل در شب‌ها بسیار سخت است. از شرکت برق درخواست می‌شود برای تأمین روشنایی این کوچه‌ها اقدام کند.
یکی از اهالی محل

 سکوت خیانت‌بار
کسانی که امروز در مورد برگزاری تمرین‌های صبا در تهران سکوت می‌کنند بدانند این سکوت چیزی جز خیانت به قم و زمینه‌ساز نابودی این تیم نیست.
اسماعیلی

کلانشهر بدون شهربازی
تابستان رو به پایان است و وضعیت شهربازی پارک 72 تن هنوز مشخص نشده. شهربازی بوستان نجمه هم تعطیل شد. یعنی کودکان، نوجوانان و جوانان و خانواده‌های قمی نباید حتی یک شهربازی مناسب داشته باشند. آیا کلانشهرهای دیگر کشور هم مثل قم اصلا شهربازی مناسب ندارند؟ چند سال است این مطالبه خانواده‌های قمی روی زمین مانده است. آن وقت چه انتظاری می‌توان داشت که آسیب‌های اجتماعی کمتر شود؟ نشاط و شادابی و تفریح می‌تواند یکی از زمینه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی باشد اما آیا در کالبد شهری، نشاط و شادابی دیده می‌شود؟
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code