موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/05/11
نبود علائم راهنمایی
چهارراه بلوار شجاعت در منطقه پردیسان علائم راهنمایی و رانندگی ندارد و تاکنون چندین مورد تصادف در این بلوار رخ داده است. درخواست می‌شود برای نصب تابلوهای راهنمایی اقدام شود.
یکی از اهالی محل

رفع مشکل تاریکی یک کوچه
مشکل تاریکی در بلوار امین، ۲۰ متری گلستان، کوچه ۷ فرعی اول سمت چپ  ، بعد از مطرح شدن در همشهری، رفع شده و از مدیران و نیروهای شرکت برق قدردانی می‌شود.
یکی از اهالی محل

یک خانه در مسیر پروژه
بلوار شهید صیاد شیرازی، بین کوچه‌های ۲۸ و ۳۰ فقط یک خانه در مسیر طرح قرار گرفته که مسیر ارتباط بلوار را قطع کرده است. از شهرداری درخواست می‌شود برای این خانه تعیین تکلیف کند تا این طرح بازگشایی شود.
یکی از اهالی محل

قطعی مکرر برق
برق منطقه امین‌آباد ۲۰ متری معصومیه جنوبی کوچه ۲۲ نوسان و قطعی مکرر دارد. این مشکل در مرداد موجب نارضایتی اهالی محل شده است. لطفا رسیدگی کنید.
یکی از اهالی محل

وضع نامناسب جمع‌آوری زباله
وضع جمع‌آوری زباله در روستای حاجی‌آبادآقا در بخش مرکزی قم مناسب نیست. زباله‌ها در گوشه و کنار روستا می‌ماند و موش‌های زیادی جمع می‌شوند.
یکی از اهالی روستا

 تسریع در اجرای پروژه
حدود ۲ ماه است انتهای بلوار حمزه سیدالشهدا را بسته‌اند و معلوم نیست برای خاک‌برداری چه برنامه‌ای دارند. با ماشین سنگین در کوچه‌های ۲۶ و ۲۸ خاک ریختند و خطر تصادف وجود دارد. روزی حدود دو سه ساعت کار می‌کنند و حواسشان به ساکنان محله نیست که چقدر عذاب می‌کشند. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code