موضوعات
قم

جشنواره «کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی» برگزار می‌شود

نویسنده:
فراخوان جشنواره «کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی» با هدف فرهنگ‌سازی استفاده و حمایت هرچه بیشتر از کالاهای ایرانی آغاز شد...
1396/07/18
فراخوان جشنواره «کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی» با هدف فرهنگ‌سازی استفاده و حمایت هرچه بیشتر از کالاهای ایرانی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، «محمد حیدری»، رئیس جهاد دانشگاهی قم، افزود: این جشنواره با محوریت کارآفرینی، تولید کالای ایرانی، عرضه کالای ایرانی، الگوی مصرف و مصرف کالای بومی و در بخش‌های هنری شامل پوستر، کاریکاتور، نقاشی، عکس و کلیپ، بخش ادبی شامل شعار، بخش شبکه‌های اجتماعی و بخش ویژه شامل ایده برتر با موضوع آزاد برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا 30 آبان از طریق سایت جشنواره به نشانی اینترنتی tabalandegi. ir یا آی‌دی تلگرام @qomfarhangi و نیز مراجعه یا پست به آدرس قم، خیابان صفاشهر، کوچه 1/1، پلاک 32، دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی قم، معاونت فرهنگی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
به گفته وی اختتامیه جشنواره و معرفی آثار برتر سوم آذر خواهد بود.
وی با بیان این که بخش دیگر جشنواره، نمایشگاه «کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی» است، اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور و معرفی واحدهای تولیدی برتر استان و عرضه‌کنندگان کالای ایرانی از 30 آبان تا 3 آذر در محل نمایشگاه‌های دائمی قم برپا خواهد شد.
حیدری افزود: کارگاه‌های تشخیص فرصت‌های کارآفرینی، کارآفرینی و روش‎های ایجاد کسب و کار، مهارت‎های خلاقیت مالی برای کارآفرینی و نشست‌های صنعت با مسئولان، صنعت با دانشگاه، بررسی موانع حقوقی حوزه صنعت و کارآفرینی، بخشی از کارگاه‌ها و نشست‌های نمایشگاه کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی است.
رئیس جهاد دانشگاهی قم در ادامه با اشاره به ضرورت برگزاری این جشنواره گفت: جشنواره «کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی» با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای ایجاد استقلال سیاسی و اقتصادی، ایجاد کار و اشتغال، افزایش ابتکارات تولیدکنندگان، افزایش ثروت ملی، کاهش تورم و کنترل نقدینگی به همت جهاد دانشگاهی واحد قم اجرا می‌  شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code