موضوعات
قم

ثبت ۲ پیروزی و ۲ شکست در کارنامه بیسبالیست‌ها

نویسنده:
مربی تیم بیسبال استان قم از ثبت ۲ پیروزی و ۲ شکست در کارنامه بیسبالیست‌های قم در پایان دور رفت لیگ دسته اول کشور خبر داد...
1396/06/22
مربی تیم بیسبال استان قم از ثبت ۲ پیروزی و ۲ شکست در کارنامه بیسبالیست‌های قم در پایان دور رفت لیگ دسته اول کشور خبر داد.
«فرید فرهادی» در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: رقابت‌های بیسبال دسته اول کشور در کرمان به پایان دور رفت خود رسید و در این مسابقه‌ها تیم بیسبال قم یکی از ۵ تیم حاضر در مسابقه‌ها بود که ۲ پیروزی و ۲ شکست کسب کرد.
وی افزود: بیسبالیست‌های قمی آخرین مسابقه خود را برابر تیم هیأت انجمن‌های ورزشی استان خراسان رضوی برگزار کردند که در یک بازی نزدیک و نفس‌گیر در نهایت موفق شدند حریف خود را ۱۲ بر ۱۱ شکست دهند و دومین برد خود را به دست آورند. مربی تیم بیسبال استان قم گفت: نخستین پیروزی نماینده استان قم در بازی برابر تیم میزبان رقم خورد که تیم قم توانست در آن مسابقه ۱۰ بر ۷ کرمان را شکست دهد؛ اما دیدار برابر تیم‌های بوشهری حاضر در لیگ دسته اول - همان طور که از قبل قابل پیش‌بینی بود - مسابقه‌های پیچیده‌ای بود.
فرهادی بیان کرد: بوشهر در بیسبال ایران یک قطب به شمار می‌رود به طوری که تیم‌های این شهر در لیگ بیسبال به طور دائمی تمرین دارند و دارای ساختار باشگاهی هستند. ما نیز در برابر تیم‌های نادری و لیان پارسه بوشهر با وجود تلاش فراوان نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.
وی عنوان کرد: تیم بیسبال قم در نخستین بازی برابر نادری بوشهر، که از تیم‌های قدیمی بیسبال ایران است، ۱۲ بر ۶ بازنده شد و در مسابقه برابر لیان پارسه بوشهر نیز در نهایت ۱۲ بر ۸ نتیجه را واگذار کرد تا با ۲ برد و ۲ شکست در میانه جدول دسته اول قرار گیرد. مربی تیم بیسبال استان قم اضافه کرد: محمد جندقی، محمد صفدری، ابوالفضل امجد، مصطفی شاکر، علیرضا صبایی، محمدحسین صبایی، مجید پاشوی، مجید محمدی، فخرالدین حسین‌زاده، وحید زارعی، عزیز نجفی، امیر خلیق‌ساکت، حجت میرهندی، مجتبی گردان و علی مهربانی بازیکنان تیم بیسبال قم در دور رفت لیگ دسته اول را تشکیل دادند.

پایان کار دختران فوتسالیست قم با ۲ پیروزی و ۴ شکست
مربی تیم فوتسال باران مهر قم از پایان کار دختران فوتسالیست قم با ۲ پیروزی و ۴ شکست در مسابقه‌های فوتسال جوانان کشور خبر داد.
«الهام باباطاهری» در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: مسابقه‌های فوتسال جوانان دختر کشور روز شنبه (18 شهریور) در گرمسار به پایان رسید و تیم باران مهر به نمایندگی از قم در این رقابت‌ها شرکت کرد اما موفق به صعود به جمع تیم‌های برتر نشد با این حال عملکرد قابل قبولی داشت.
وی افزود: تیم باران مهر قم در آخرین دیدار خود ۳ بر صفر برابر تیم هیأت فوتبال بجنورد صاحب برتری شد و با این برد امتیازهای خود را به عدد ۶ رساند و بر اساس قالب مسابقه‌ها توانست جواز حضور در لیگ دسته اول فوتسال جوانان دختر کشور در سال آینده را کسب کند. مربی تیم فوتسال باران مهر قم گفت: مسابقه‌های فوتسال پایه دختران کشور از این پس و از سال آینده مثل پسران در دسته‌های مجزا برگزار می‌شود و قم سال آینده در دسته اول خواهد بود.
باباطاهری بیان کرد: سمیه امینی با ۶ گل بهترین گلزن قمی‌ها در این مسابقه‌ها بود و هانیه الهامی‌نیا و نسترن قره‌باغی هم در بین گلزنان ما با ۳ گل، نمایش خوبی داشتند؛ البته تیم ما از بازیکنان کم‌تجربه‌ای متشکل بود و اگر همانند سایر حریفان از بازیکنان مجرب در دسته یک و لیگ برتر بهره‌مند بودیم نتایج بهتری می‌گرفتیم.
وی عنوان کرد: تیم باران مهر قم در این مسابقه‌ها در ۲ بازی به ترتیب با نتایج ۳ بر صفر و ۶ بر صفر برابر تیم‌های هیأت فوتبال بجنورد و پیروزی گرمسار به پیروزی رسید و در دیدار برابر تیم‌های شهروند ساری، نماینده سنندج، نماینده دلیجان و آرمینه شمال‌غرب تهران نتیجه را به حریف واگذار کرد. مربی تیم فوتسال باران مهر قم اظهار کرد: ستایش قمری، زهرا طباطبایی، هانیه الهامی‌نیا، سمیه امینی، هستی ابراهیمی، کمند ریاحی، زهرا عرب‌خراسانی، نرگس مدققی، فاطمه سبحانی، زهرا عسگریان، الهه خداوردوئی و نسترن قره‌باغی در این مسابقه‌ها برای تیم فوتسال قم به میدان رفتند و مروارید نصر و زهرا زندیان دیگر اعضای کادر فنی بودند.

قهرمانی قم در مسابقه‌های دسته یک تنیس روی میز کشور
رئیس هیأت تنیس روی میز قم از قهرمانی قم در مسابقه‌های دسته یک تنیس روی میز کشور خبر داد.
«محمد عموییان» در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: مسابقه‌های تنیس روی میز دسته اول رده سنی جوانان و نوجوانان کشور روز شنبه (18 شهریور) در اراک به پایان رسید و یکی از ۳ تیم اعزامی از قم به این مسابقه‌ها موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
وی افزود: تیم آکادمی قائمی قم با ۲ تیم الف و ب در این رقابت‌ها در سالن ورزشی پنجم مرداد اراک حضور داشت که تیم الف این باشگاه موفق شد با شکست دادن حریفان خود به فینال برسد و در دیدار نهایی با برتری بر پالایش نفت آبادان مقام قهرمانی را به دست آورد.
رئیس هیأت تنیس روی میز قم گفت: پنگ‌پنگ‌بازان قمی در ترکیب تیم آکادمی قائمی الف در دیدار نهایی ۵ بر ۲ حریف آبادانی را شکست دادند در حالی که محمدامین منتظری، سیدعلی سجادیان، ماهان چینه‌وری و محمدمعین منتظری در ترکیب این تیم حضور داشتند.
عموییان بیان کرد: تیم آکادمی قائمی قم پیش از این که به فینال مسابقه‌ها راه پیدا کند در یک بازی نزدیک و حساس با تیم دامپرور اراک روبه‌رو شد و توانست این تیم را ۵ بر ۴ شکست دهد؛ اما ۲ تیم دیگر قم در این پیکارها در دور گروهی حذف شدند.
وی عنوان کرد: تیم آکادمی قائمی ب قم در گروه یک با شکست ۵ بر صفر برابر پالایش نفت آبادان و ۵ بر ۲ برابر آینده‌سازان هرمزگان در گروه خود سوم شد و از صعود باز ماند و تیم هیأت تنیس روی میز قم نیز در گروه چهارم ۵ بر یک برابر تیم دامپرور اراک و ۵ بر ۳ برابر تیم مناطق نفت‌خیز جنوب بازنده شد و نتوانست به دور بعد صعود کند.
رئیس هیأت تنیس روی میز قم تصریح کرد: امیرعلی هاشم‌زاده، حسین فغانی، ایمان میرزایی، محسن سجادی، امیرحیدری و احسان معصومی نیز در این مسابقه‌های برای تیم هیأت تنیس روی میز استان قم و کیان توکلیان، ایمان رجبیان، محمدرضا سیفی، مسعود کوهستانی، مهدی حشمبان و آرمین دهقان برای تیم دوم آکادمی قائمی قم مسابقه دادند.

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code