موضوعات
قم

بهره‌برداری از باند تندرو پل پردیسان

نویسنده:
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: علت مسدود شدن یک لاین از بلوار غدیر در زیر پل پردیسان، تفکیک باند تندرو و کندرو و برداشت پیچ خطرناک در این مسیر است که تا یک ماه آینده بازگشایی و بهره‌برداری خواهد شد...
1396/09/13
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: علت مسدود شدن یک لاین از بلوار غدیر در زیر پل پردیسان، تفکیک باند تندرو و کندرو و برداشت پیچ خطرناک در این مسیر است که تا یک ماه آینده بازگشایی و بهره‌برداری خواهد شد.
«عباس فراهانی» در گفت‌وگو با ایرنا اضافه کرد: در زیر پل پردیسان در مسیر رفت، 2 باند کندرو و تندرو ایجاد شده که باند تندروی آن اکنون با برداشته شدن پیچ، انجام زیرساخت و تفکیک شدن از باند کندرو در حال آسفالت است.
وی ادامه داد: به دلیل فضای سبز وسط بلوار و نامناسب بودن شرایط برای جابه‌جایی آن، امکان اضافه شدن این باند تندرو به مسیر برگشت پردیسان قم مقدور نیست.
فراهانی همچنین دلیل افتتاح نشدن یکی از رمپ‌های این پل را تملیک نشدن زمین آن ذکر کرد و گفت: شهرداری قم هنوز با مالکان زمین این طرح به توافق نرسیده و در زمان توافق، اداره کل راه و شهرسازی استان عملیات ساخت را آغاز می‌کند.
وی همچنین با اشاره به آخرین وضعیت طرح اتصال بلوار زائر به پل پردیسان و بلوار غدیر افزود: در انتهای پروژه معارض ملکی وجود دارد که در این زمینه شهرداری کار را دنبال کند.
بلوار زائر در حریم رودخانه است که راه دسترسی مردم پردیسان قم را از همین مسیر به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) باز خواهد کرد و اکنون فاز دوم این طرح تا امتداد بیمارستان امام رضا(ع) انجام شده است.
عملیات ساخت پل پردیسان قم در بلوار غدیر و ورودی این شهرک از سال 88 آغاز شده و تاکنون فقط یک رمپ آن که اتصال به بلوار امام صادق(ع) در مسیر ورود به پردیسان است، بازگشایی شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code