موضوعات
قم

برگزاری دوره‌های تخصصی هنر ویژه طلاب

نویسنده:
معاون آموزش آزاد مدرسه اسلامی هنر استان قم گفت: هر سال دوره‌های آموزشی در قالب 30 رشته هنری در 2 ترم پاییز و زمستان برگزار می‌شود...
1396/06/15
معاون آموزش آزاد مدرسه اسلامی هنر استان قم گفت: هر سال دوره‌های آموزشی در قالب 30 رشته هنری در 2 ترم پاییز و زمستان برگزار می‌شود. «سیداحمد بطحایی» در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: برخی رشته‌ها کوتاه‌مدت و برخی رشته‌ها به صورت بلندمدت در 3 دوره مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برگزار می‌شوند.
وی افزود: در سال جدید آموزش رشته‌های مختلف شامل کارگاه رمان، کارگاه ویرایش، عکاسی در دوره‌های مقدماتی و پیشرفته در 2 دوره مقدماتی و پیشرفته ویژه طلاب و همسران آن‌ها برگزار خواهد شد. همچنین آشنایی با فلسفه هنر، خوشنویسی، نویسندگی خلاق، نقد فیلم، فیلم‌سازی و فیلمنامه‌نویسی هم برگزار خواهد شد.
معاون آموزش آزاد مدرسه اسلامی هنر استان قم بیان کرد: علاوه بر آموزش رشته‌های مختلف، نشست‌های تخصصی از جمله برنامه چای و داستان نیز برگزار می‌شود. برنامه چای و داستان روزهای دوشنبه هر هفته با حضور یکی از مجرب‌‌ترین استادان داستان‌نویسی کشور با موضوع آموزش داستان‌نویسی برگزار می‌شود.
وی تأکید کرد: زنان طلبه و همسران طلاب هیچ نوع محدودیتی برای شرکت در دوره‌های آموزشی ندارند و لازمه پذیرفته شدن مردان داشتن حداقل مدرک سطح یک حوزه است.
بطحایی عنوان کرد: دوره‌های آموزشی از 15 مهر آغاز می‌شود و متقاضیان فقط تا تاریخ 10 مهر فرصت برای ثبت‌نام در این دوره را دارند. وی ادامه داد: هر سال دوره‌های آموزشی در قالب 30 رشته هنری در 2 ترم پاییز و زمستان برگزار می‌شود.

اختتامیه کنگره شهدای دانشجو برگزار می‌شود
به همت سازمان بسیج دانشجویی مراسم اختتامیه کنگره شهدای دانشجو بعد از نزدیک به 9 ماه فعالیت 24 مهر در قم برگزار می‌شود.
به گزارش فارس، بر اساس این گزارش، کنگره شهدای دانشجو که با 15 کمیته تخصصی تشکیل شده است فعالیت‌های بسیاری از جمله برگزاری یادمان دو شهید گمنام دانشگاه آزاد استان قم را در زمینه اهداف خود انجام داده است.
دیدار هفتگی با خانواده‌های شهدا، دیدار با مراجع و علما، دیدار با ائمه جمعه استان قم، دیدار با استاندار و مدیران استانی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که این کنگره در طول فعالیت خود انجام داده است.
همچنین کنگره شهدای دانشجو برای نام‌گذاری ساختمان‌ها و مکان‌هایی که دانشگاه در آن فعالیت دارد به نام شهدا نیز فعالیت‌های مطلوبی انجام داده و توانسته است یکی از میدان‌های شهر قم را به عنوان میدان شهدای دانشجو نام‌گذاری کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code