موضوعات
قم

افتتاح سایت پروازی ورزش‌های هوایی در قم

نویسنده:
سایت پروازی ورزش‌های هوایی استان قم با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان قم و هیأت انجمن‌های ورزشی در جاده جعفریه قم افتتاح شد...
1396/05/21
سایت پروازی ورزش‌های هوایی استان قم با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان قم و هیأت انجمن‌های ورزشی در جاده جعفریه قم افتتاح شد.
به گزارش ایسنا، رئیس کمیته ورزش‌های هوایی استان قم در این مراسم با تأکید بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های ورزشی و تفریحی در قم عنوان کرد: راه‌اندازی سایت پروازی مستلزم فضایی مناسب در ایمنی و اخذ مجوزهای لازم برای پرواز است که جاده جعفریه این مؤلفه‌ها را در راه‌اندازی سایت دارد.
«اکبر سخایی» با اشاره به این که در گذشته پروازها در منطقه کمرکوه صورت می‌گرفت که به دلیل نبود امنیت در این منطقه و سایر مناطق مرتفع استان لازم بود یک سایت پروازی دارای مجوز ایجاد شود، گفت: به همین دلیل با تشکیل کمیته‌ای در منطقه کوه‌نمک قم توانستیم مجوز را دریافت کنیم و براساس مجوز از انجمن‌های هوایی در کشور به فعالیت بپردازیم.
وی ادامه داد: طبق تقاضای استانداری و مسئولان کشور افرادی که دارای مشخصات و ویژگی‌های پروازی هستند می‌توانند به طور قانونی در این فضا پرواز کنند.
رئیس کمیته ورزش‌های هوایی استان قم گفت: تشخیص شرایط آب و هوایی یک کارتخصصی و مهم است و اگر آب و هوا مساعد بود پرواز انجام می‌گیرد که در این باره مربیان و پیشکسوتان حداقل شرایط را برای پرواز تشخیص می‌دهند تا پرواز با ضریب اطمینان انجام شود.
سخایی بیان کرد: جوانان از این فرصت استفاده کنند و با حضور در این جا طبق چارچوب‌های قانونی، رایگان پرواز کنند و از طبیعت بکر قم بهره ببرند. در این مورد علاقه‌مندان با مراجعه به کمیته ورزش‌های هوایی می‌توانند تفریحی رایگان و قانون‌مند انجام دهند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code