موضوعات
قم

آتلیه‌طهران قم شهروند ساری را شکست داد

نویسنده:
دیدار 2 تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم و شهروند ساری در هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با نتیجه 4 بر 3 به سود تیم قمی به پایان رسید...
1396/06/12
دیدار 2 تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم و شهروند ساری در هفته دهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با نتیجه 4 بر 3 به سود تیم قمی به پایان رسید.
به گزارش ایرنا، در این دیدار که در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد، تیم آتلیه‌طهران قم موفق شد در نهمین بازی خود در لیگ برتر با به ثمر رساندن 4 گل در برابر 3 گل تیم شهروند ساری به پیروزی دست یابد.
گل‌های تیم آتلیه‌طهران را در این دیدار محسن شنوفی، طاها نعمتیان، سعید قلندری و علی ابراهیم‌بیگی و گل‌های تیم شهروند را طاها مرتضوی و علی ابراهیمی 2 بار به ثمر رساندند.
تیم آتلیه‌طهران قم با کسب این 3 امتیاز، 15 امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به تیم فرش آرای مشهد که با باخت امروز در برابر مقاومت البرز با 17 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته، در رده پنجم جدول ایستاده است.
تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در این دوره از مسابقه‌های لیگ برتر تاکنون در خانه شکست نخورده و در 5 بار میزبانی حریفان خود به پیروزی یا تساوی دست یافته است، این در حالی است که این تیم در بازی‌های خارج از خانه هیچ‌گاه پیروز میدان نبوده است.

تیراندازان نوجوان قم برای حضور در تیم ملی رقابت می‌کنند
تیراندازان نوجوان قم در ۲ بخش پسران و دختران برای حضور در تیم ملی رقابت می‌کنند.
به گزارش مهر، تیم تیراندازی نوجوانان استان قم با ترکیبی از دختران و پسران تیرانداز در حالی در مسابقه‌های انتخابی تیم ملی مسابقه می‌دهد که قم در هر ۲ بخش پسران و دختران به دنبال کسب سهمیه دعوت به اردوی ملی است.
رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی نوجوانان برای پایه‌سازی تیم‌های ملی و شناسایی استعدادهای نوجوان برگزار می‌شود که تیم قم در این مسابقه‌ها در بخش تفنگ بادی بانوان مینا روحیان را در ترکیب خود دارد.
مینا روحیان دختر نوجوان تیرانداز قم اخیراً از سوی رسانه‌ها در انتخاب برترین‌های ورزش استان قم در بخش پدیده‌های زیر ۱۶ سال دختر در جمع نفرات برتر قرار گرفت و چهارمین پدیده دختر سال ۹۵ ورزش قم شد.
در رشته تپانچه بادی بانوان ریحانه حیدری برای استان قم مسابقه می‌دهد و محدثه شکاری عبدالرحمانلو دومین نفر شرکت‌کننده در این بخش از قم است تا پرونده حضور دختران نوجوان تیرانداز قم در این مسابقه‌ها با حضور ۳ تیرانداز بسته شود.
اما در بخش پسران، در رشته تفنگ بادی سهیل ملاحسینی، حسین رشیدی و محمدصادق امجدی برای تیم تیراندازی قم رقابت می‌کنند و در تپانچه بادی محمد‌معین رعیت‌مبارک‌آبادی، عرفان حاج‌علی و علی بزرگ‌زاده دیگر نفرات حاضر در ترکیب تیم هستند.
مسابقه‌های تیراندازی قهرمانی کشور نوجوانان کشور از ۱۱ شهریور تا ۱۴ همین ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است. این در حالی است که قم امسال در لیگ برتر تیراندازی مردان کشور نیز حاضر است اما در هفته‌های اول و دوم موفق به کسب پیروزی نشده است.

کبدی‌کاران از صعود به مرحله دوم مسابقه‌های کشوری بازماندند
دبیر هیأت کبدی استان قم گفت: کبدی‌کاران قم با وجود فقط یک شکست از صعود به مرحله دوم مسابقه‌های ساحلی کشور بازماندند.
«محمدرضا رجایی» در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: تیم کبدی ساحلی استان قم در مسابقه‌های کبدی ساحلی قهرمانی کشور شرکت کرد و در این مسابقه‌ها با وجود شایستگی نتوانست جواز حضور در مرحله دوم را کسب کند.
وی افزود: این مسابقه‌ها سه‌شنبه هفته گذشته در پایان مرحله گروهی در ساری به کار خود خاتمه داد و تیم کبدی ساحلی استان قم در حالی حذف شد که مسابقه‌ها به شیوه ۲ حذفی به انجام می‌رسید یعنی در هر گروه ۳ تیم حضور داشتند که یک تیم به دور بعد راه می‌یافت.
دبیر هیأت کبدی استان قم گفت: در این مسابقه‌ها تیم کبدی قم در نخستین مسابقه خود به دیدار تیم چهارمحال‌وبختیاری رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۴۸ بر ۳۱ از پیش رو بردارد و این رقابت‌ها را با اقتدار آغاز کند.
رجایی بیان کرد: در دومین مسابقه این رقابت‌ها در دور گروهی کبدی‌کاران قمی برای صعود خود به دیدار تیم باغملک خوزستان از تیم‌های قدرتمند کبدی ساحلی کشور رفتند که این بازی تماشایی و نزدیک در نهایت ۳۳ بر ۲۶ به سود خوزستانی‌ها به سرانجام رسید.
وی عنوان کرد: با توجه به این که از هر گروه یک تیم به مرحله بعد صعود می‌کرد تیم کبدی قم در عین شایستگی موفق به صعود نشد اما بدون تردید این نتیجه چیزی از ارزش تیم ما نمی‌کاهد و ما برای حضور در لیگ برتر کبدی ساحلی آماده خواهیم شد.
دبیر هیأت کبدی استان قم اضافه کرد: روح‌الله اسکندری، قاسم نوروزیان، محمدحسین معصومیان، حسین میرزایی، مهدی رشید، محمد حیدری، حسن خورشیدی و محمد اورنجی در این مسابقات برای قم به میدان رفتند و روح‌الله اسکندری به عنوان مربی و علی بیگلری به عنوان سرپرست کادر این تیم بودند.

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code