موضوعات
قزوین

کاراته‌کای قزوینی در جام وحدت طلایی شد

نویسنده:
دبیر هیأت کاراته استان گفت: مدال طلای وزن منهای 75 کیلوگرم سیزدهمین دوره مسابقات جام وحدت و دوستی بر سینه «علی‌اصغر آسیابری» درخشید...
1396/05/22
دبیر هیأت کاراته استان گفت: مدال طلای وزن منهای 75 کیلوگرم سیزدهمین دوره مسابقات جام وحدت و دوستی بر سینه «علی‌اصغر آسیابری» درخشید.
«حمیدرضا داوری» در گفت‌وگو با ایرنا افزود: سیزدهمین دوره رقابت‌های کاراته وحدت و دوستی جام ارومیه از روز جمعه در ارومیه آغاز شد و در نخستین روز این رقابت‌ها کاراته‌کاهای بزرگسال در دو بخش کاتا و کومیته در میدان حاضر شدند.
وی ادامه داد: آسیابری در پیکار نهایی این رقابت‌ها مقابل سرکان یاخچی از ترکیه، دارنده مدال برنز اروپا و 3 طلای کاراته وان، با نتیجه 8 بر یک به پیروزی دست یافت و بر سکوی اول این وزن ایستاد.
وی اضافه کرد: این کاراته‌کای قزوینی موفق شد پیش از رسیدن به فینال تمام 5 حریف خود را با اختلاف 5 امتیاز از پیش رو بردارد.
داوری در پایان گفت: کشورهای آذربایجان، ترکیه، فرانسه، مقدونیه، روسیه، مالزی، قزاقستان و ایران کشورهای حاضر در این دوره از رقابت‌ها هستند و این چهارمین بار است که مسابقات جام وحدت و دوستی به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code