موضوعات
قزوین

پرداخت 6995 وام ازدواج در5 ماه

نویسنده:
معاون امور اقتصادی استاندار گفت: در راستای سیاست دولت، روند پرداخت تسهیلات ازدواج در استان پیگیری می‌شود که طی 5 ماه نخست سال 6995 فقره مصوب و پرداخت شده است...
1396/07/03
معاون امور اقتصادی استاندار گفت: در راستای سیاست دولت، روند پرداخت تسهیلات ازدواج در استان پیگیری می‌شود که طی 5 ماه نخست سال 6995 فقره مصوب و پرداخت شده است.
به گزارش فارس «منوچهر حبیبی» در این جلسه با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج در استان با بیان این که همه متقاضیان تسهیلات ازدواج به بانک‌ها معرفی شده‌اند، ادامه داد: پرداخت تسهیلات ازدواج در استان قزوین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 77 درصد افزایش داشته که این نشان از همکاری بانک‌های عامل بوده است.
وی با اشاره به واحدهای تولید و صنعتی استان گفت: در راستای تکمیل کردن واحدهای نیمه‌تمام که در استان بیش از 580 واحد است، می‌توان برای 15 هزار نفر شغل ایجاد کرد که این مهم باید در اولویت کاری مسئولان ذی‌ربط باشد.
معاون امور اقتصادی استاندار یادآوری کرد: یکی از اقدامات در دستور کار تکمیل و به بهره‌برداری رساندن واحدهای نیمه‌تمام در استان است که رشد فیزیکی بیش از 40 درصدی را به همراه دارد.
حبیبی با بیان این که حدود یک‌سوم اعتبارات بانک‌های استان در اختیار بانک‌های خصوصی است، ادامه داد: امیدواریم این بانک‌ها در راستای راهبرد سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و همچنین رونق تولید گام‌های ارزنده‌ای بردارند.

فنی‌و‌حرفه‌ای قزوین «سربازمربی» جذب می‌کند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سربازمربی 26 مهر به صورت هماهنگ در مراکز هر استان برگزار می‌شود.
«منصور جلیلوند» در گفت‌وگو با ایرنا افزود: تاریخ اعزام این افراد اول دی سال جاری خواهد بود و متقاضیان به منظور ثبت‌نام تا 17 مهر باید به نشانی الکترونیکی www. portaltvto. com مراجعه کنند.
این مسئول افزود: بر اساس بخشنامه‌های صادره از مبادی ذی‌ربط از ابتدای سال 96 همه مشمولان اعزامی به خدمت دوره ضرورت که خواستار امریه در این دستگاه هستند باید دوره آموزش رزم مقدماتی (در پادگان) را طی کنند و طبق بخشنامه ستاد نیروهای مسلح، کسری خدمت به کارکنان وظیفه دارای فرزند به ازای هر فرزند سه ماه تعلق خواهد گرفت.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: رشته‌های ششمین آزمون جذب سربازمربی قزوین شامل برق-الکترونیک، اتومکانیک، جوشکاری، مکانیک-انرژی‌های نو، برق-کنترل، صنایع چوب، فناوری اطلاعات-کشاورزی اصلاح نباتات و تأسیسات مکانیکی است.
وی افزود: کارکنان وظیفه به محض ورود به سازمان به منظور طی دوره پداگوژی (دوره ارتقای مهارت سربازمربی) به مدت هشت هفته به مرکز تربیت مربی واقع در استان البرز معرفی خواهند شد و چنانچه در آزمون پایان دوره در مرکز مذکور نمره حد نصاب قبولی اخذ نشود از 10 تا 25 روز اضافه خدمت برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code