موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده: آرش صالحی قزوین - خبرنگار
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/27
چرای دام در شهر
از ساکنان برج‌های سارا موتور هستم. چرای دام از سوی برخی دامداران در منطقه می‌تواند موجب بروز مشکلاتی از قبیل شیوع بیماری‌های مشترک میان دام و انسان شود. آن هم هنگامی که بیماری تب کریمه کنگو در برخی استان‌ها از سوی دام شیوع یافته و موجب نگرانی شهروندان شده است. از مسئولان می‌خواهم جلوی چرای این گوسفندان را دراین محوطه بگیرند.
یک شهروند- برج سارا موتور

ضرورت نصب سرعت گیر
انتهای خیابان صدوقی خیابان مسجد موسی ابن جعفر (ع)، مابین انتهای خیابان آزادگان و صدوقی در شهر آبیک، ضرورت نصب یک تا 2 سرعت گیر احساس می‌شود.
در این منطقه خودروها و موتورسیکلت‌ها بارها با سرعت بسیار زیاد خود، موجب تصادف شده اند. خواهش می کنم مسئولان پیگیری کنند.
سیروس حبیبی- آبیک

طولانی شدن ساخت و سازها
زمان اجرای طرح بلوار امام(ره) آبیک از مدت وعده داده شده بیشتر شده است و این طولانی شدن اجرای طرح، مشکلاتی را برای آمد و شد افراد مسن و خردسال ایجاد کرده است.لطفا مسئولان رسیدگی فرمایید.
محمدی – آبیک

آسفالت نامناسب
قبل از تقاطع نسیم شمال و بلوار میرزا کوچک خان نامناسب بودن آسفالت و سرعت گیر نامناسب سبب ایجاد تصادف و ترافیک در ساعات شلوغی می‌شود  که با احداث یک زیر گذر مشکل ترافیک این منطقه حل خواهد شد.لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
میلاد عزت ور- قزوین

ترافیک و دور برگردان نامناسب
تقاطع خیابان نوروزیان و کانال آب که ورودی انتهای غیاث آباد و نوروزیان است به علت بن بست بودن و دور برگردان نامناسب باعث ترافیک صبحگاهی و شبانگاهی می‌شود. لطفا مسئولان فکری برای این تقاطع بکنند.
حسین – قزوین

قدردانی از سازمان اتوبوسرانی
بدین وسیله از مدیریت و سازمان اتوبوسرانی قزوین بابت خرید و تردد اتوبوس‌های جدید و مجهز در شهر تشکر و قدردانی می‌شود.
بهتویی-دانشگاه
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code