موضوعات
قزوین

در فروشگاه ياس بسيجيان تاكستان ارائه مي‌شود

فروش پوشاك اسلامي با 40‌درصد تخفيف

نویسنده:
مدير فروشگاه‌هاي ياس بسيجيان قزوين از فعاليت 7 فروشگاه زنجيره‌اي ياس در قزوين و ارائه پوشاك اسلامي با قيمت مناسب خبر داد. «علي زمان‌پور»در گفت‌وگو با فارس با اشاره به راه‌اندازي فروشگاه ياس بسيجيان تاكستان اظهار كرد: این فروشگاه ارائه خدمات به همه شهروندان را اولويت‌ خود قرار داده است.
1392/10/01
مدير فروشگاه‌هاي ياس بسيجيان قزوين از فعاليت 7 فروشگاه زنجيره‌اي ياس در قزوين و ارائه پوشاك اسلامي با قيمت مناسب خبر داد.
«علي زمان‌پور»در گفت‌وگو با فارس با اشاره به راه‌اندازي فروشگاه ياس بسيجيان تاكستان اظهار كرد: این  فروشگاه  ارائه خدمات به همه شهروندان را اولويت‌ خود قرار داده است.
وي از راه‌اندازی غرفه عفاف و حجاب در فروشگاه‌هاي ياس تاكستان خبر داد و افزود: فروشگاه بسيجيان تاكستان براي بيش از 25 نفر اشتغالزايي داشته است.
مدير فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي ياس استان با بيان اين‌كه فروشگاه ياس در كشور280 شعبه دارد، بيان كرد: طرح الگوي اسلامي در فروشگاه‌هاي ياس نيز جزو رويكردهاي اصلي اين فروشگاه‌هاست.
زماني ادامه داد: تمام فروشندگان و مجريان فروشگاه ياس با حجاب اسلامي در اين فروشگاه حضور داشته و تمام كالاها  از 10 تا 40 درصد تخفيف برخوردار شده است.
اين مسئول با اشاره به قسط‌بندي 36 ماهه لوازم خانگي در فروشگاه ياس تاكستان ادامه افزود: فروش پوشش چادر نيز در اين نمايشگاه به قيمت كمتر از پوشاك‌های  ديگر ارائه شده است.
مدير فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي ياس استان قزوين با اشاره به فعاليت 7 فروشگاه ياس در اين استان تصريح كرد: كمك به سياست‌هاي دولت در تنظيم و كنترل بازار و قابل دسترس بودن كالاها و ارائه قيمت مناسب براي عرضه اجناس به شهروندان جزو اهداف فروشگاه ياس قزوين
 است.
زماني در پايان گفت: بر اين اساس فروشگاه ياس شهر تاكستان بنا به استقبال مردم تاكستان با 800 ميليون تومان اعتبار احداث شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code