موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/09/13
تشکر از شهرداری آبیک
ما جمعی از ساکنان شهرک خرم آبیک هستیم. بدین وسیله از شهرداری آبیک برای آهک پاشی و گندزدایی جوی‌های فاضلاب شهرک خرم تشکر و قدردانی می‌کنیم.
جمعی از اهالی شهرک خرم

به مشکلات نصرت آباد رسیدگی کنید
نصرت آباد روستایی در چند کیلومتری الوند است که این همجواری تاثیری در آبادانی این منطقه نداشته است. کمبود اماکن ورزشی و تفریحی، نبود پاسگاه انتظامی،نبود درمانگاه شبانه روزی و غسالخانه،بوی تعفن کانال آب،وجود سگ‌های ولگرد و نبود فاضلاب و جاری بودن رواناب‌ در کوچه‌ها و نفوذ آب باران تنها گوشه‌ای از مشکلات این منطقه است.از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
جمعی از اهالی

ورزشگاه شهرک دانش
ورزشگاه شهرک دانش با اتاق کوچک 12 متر مربعی فضای نامناسبی برای بانوان این شهرک دارد. این فضای ورزشی بدون تهویه و محل تهویه مناسب هوا جوابگوی بانوان این شهرک که امکان شرکت در کلاس‌های ورزشی قزوین را ندارند،اصلا مناسب نیست. مسئولان ورزشی لطفا برای شهرک دانش امکانات ورزشی در نظر بگیرند تا بانوان این منطقه نیز بتوانند ورزش کنند.
ثامنی – شهرک دانش

تاکسی‌های محمود آباد به ناصر آباد
شهرک دانش به محمود آباد خط ویژه ندارد و با توجه به این که اکثر اهالی این منطقه از محمود آباد آمده و بیشتر به این منطقه رفت و آمد دارند، ایجاد یک خط اتوبوس یا تاکسی که داخل شهرک دانش رفت و آمد کند کاملا ضروری است. در صورت ایجاد این امکان برای اهالی شهرک، مسافران برای  عبور از جاده و گذر از لابه لای بلوک‌های سیمانی خلاص خواهند شد.لطفا مسئولان مربوطه در این زمینه اقدام کنند.
مهناز کیامیری- محمود آباد

گران شدن یکباره بلیت‌های اتوبوس
از ساکنان الوند هستم. دلیل گران شدن ۲ برابری بلیت‌های اتوبوس الوند به قزوین را نمیدانم. از مسئولان مربوط سوال دارم که چرا باید در عرض یک هفته نرخ بلیت 2 برابر شود؟
از سوی دیگر با توجه به خدماتی که این سازمان به مسافران و شهروندان ارائه می‌کند ، این افزایش یکباره به عقیده من و بسیاری از شهروندان قابل قبول نیست.
میرزانیا- الوندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code