موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/09/11
آبیاری پیاده رو‌ها
متاسفانه در برخی پارک‌ها و فضاهای سبز شاهد مصرف بی‌رویه آب هستیم. به طوری که آب‌هایی که باید چمن و فضای سبز را آبیاری کند در پیاده روها و خیابان‌ها تلف می‌شود. باتوجه به کمبود آب این موضوع جای بررسی بیشتری دارد. این که مسئولان و ارگان‌ها به این موضوع بی‌تفاوت هستند، اصلا وجهه خوبی ندارد.
لشگری-دانشگاه
  
تعطیلی نانوایی شهرک عارف

متاسفانه در شهرک عارف یک نانوایی بربری بود که آن هم تعطیل شده است و مردم منطقه باید برای خرید نان به خیایان نواب و یا مینودر مراجعه کنند. باتوجه به بد مسیری این شهرک بهتر است برای رفاه حال شهروندان حداقل امکانات و خدمات در آن رعایت شود تا مردم به زحمت نیفتند.
افشار –شهرک عارف
  
آسفالت بد کمربندی قزوین

کمربندی جنوبی شهر قزوین از سمت بویین زهرا که ورودی شهرقزوین نیز محسوب می‌شود ، واقعا شایسته شهر نیست. آسفالت این منطقه بسیار نامناسب است. من یک راننده کامیون هستم. لطفا سخن من را به گوش مسئولان برسانید.
یک راننده- قزوین
  
تاریکی جاده آبیک- قشلاق

با توجه به تاریکی راه آبیک به سمت قشلاق در شب و نبود دید کافی در جاده، از مسئولان انتظار می‌رود برای حل مشکل، شبرنگ‌هایی را در کنار جاده نصب کنند. همچنین این مسیر حاشیه و شانه خاکی غیر استانداری دارد. لطفا مسئولان مربوطه پیش از وقوع حادثه‌ای تلخ، برای ترمیم این جاده اقدام کنند.
شعبانی – آبیک
  
تشکر از شهرداری آبیک

از شهرداری آبیک برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از محله‌های این شهر تشکر و قدردانی می‌کنیم.
جمعی از اهالی
  
خط کشی عابر پیاده

من یکی از ساکنان خیابان فلسطین هستم که مدتی است به خاطر خط کشی سهوی عابر پیاده در مقابل خانه‌ام دچار مشکلاتی شده ام. از مسئولان ومربوطه در سازمان ترافیک تقاضای رسیدگی و اصلاح این خط کشی را دارم.
اسکندری-چهارراه فلسطینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code