موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/09/08
کمبود امکانات در شهرک مهر
ما جمعی از ساکن شهرک مهر قدیم هستیم. این شهرک متاسفانه از هرگونه امکانات رفاهی  بی‌نصیب است.
معصومه بالاخانلو-آبیک

چهارشنبه بازار نیازمند آسفالت است
از مسئولان درخواست می‌کنیم مسیری که به انتهای چهارشنبه بازار در آبیک ختم می‌شود  و حدود یک سال است که صاف شده را آسفالت کنند تا هنگام بارندگی آغشته به گل و لای نشود. بعد از هر بارندگی، گل و لای تردد را برای ساکنان دشوار می‌کند . مسئولان مربوط لطفا رسیدگی کنند.
معصومه بالاخانلو-آبیک

مشکلات اتوبوس‌های مهرگان - قزوین
برخی از اتوبوس‌هایی که در خط مهرگان – قزوین فعالیت می‌کنند،بدون سیستم گرمایشی هستند. بعضی از این اتوبوس‌ها هم در برخی مواقع دیر در ایستگاه‌هایشان حاضر می‌شوند و بیش از حد مجاز مسافر سوار می‌کنند. لطفا مسئولان مربوطه رسیدگی کنند.
یاری-  قزوین

آبگرفتگی معابر
هر سال در آستانه فصل بارندگی، نگرانی شهروندان قزوینی در این زمینه افزایش می‌یابد. با توجه به فرارسیدن پاییز و آغاز فصل بارندگی، خواهشمندیم مسئولان در این زمینه اقدام زیربنایی انجام دهند.
مومن پور- خیابان خیام قزوین

نظارت بر بوفه‌های مدارس
از آموزش و پرورش درخواست می‌شود که به بوفه‌های مدارس توجه زیادی داشته باشد.   با وجود این‌که هر سال تأکید می‌شود به بوفه‌های مدارس باید توجه بیشتری شود و عرضه برخی محصولات مانند پیراشکی، چیپس و پفک و نوشابه در آن ممنوع است، اما در برخی مدارس توجهی به این قانون نمی‌شود.
 بیگی- تاکستان

تشکر ازشهردار
ضمن تشکر از پیگیری شهردار و شورای اسلامی شهر درانتقال نخاله‌های ساختمانی، خواهشمنداست به منظور ایجاد فضای سبز و زیبا سازی شهرمان، انتهای خیابان معلم روبروی ساختمان‌های هیراد را هم مسطح و تبدیل به فضای سبز کنند.
جمعی از ساکنان خیابان معلم-قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code