موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 028-33362343 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/09/07
   رسیدگی به روکش آسفالت مینودر
وضعیت نابسامان آسفالت در منطقه مینودر در این فصل بارندگی باعث شده چاله هایی ایجاد شود که گاهی باعث بروز حادثه برای افراد پیاده و یا تصادف خودروها می شود.
غلامی – مینودر
 
     جنوب شهر را دریابید
وضعیت کوچه و معابر در فصل بارندگی در منطقه خیابان ایران گاز بسیار نامناسب است. کاش قدری هم به مناطق جنوب شهر  توجه می شد.
پورزندی- خیابان ایران گاز

   سامانه 137
سامانه 137 که تنها پل ارتباطی مردم و بیان مشکلاتشان بود به تازگی با یک اپراتور شخص تماس گیرنده را راهنمایی می کند تا اسم فرد و داخلی مورد نظر را تایپ کند. اثری هم از شنیدن صحبت مردم نیست.چه کسی پاسخگوست؟
امامی – قزوین

   کمبود اتوبوس در پونک
خیابان پونک کمبود وسیله نقلیه عمومی دارد. اتوبوس‌های خط واحد  چون از این میدان به سمت ولی عصر(عج) نمی‌روند، شهروندان باید برای دسترسی به اتوبوس، مسیری را تا چهارصد دستگاه طی کنند. ضمن این که تاکسی هم کم پیدا می‌شود . از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
یوسفی- پونک

   کمبود مخازن زباله
اهالی خیابان 20 متری مفتح واقع در غیاث آباد از کمبود مخازن زباله گلایه دارند. به گفته ساکنان این خیابان قبلا یک سطل زباله در نزدیکی ساختمان‌های «توسعه مسکن» و «المهدی» وجود داشت که اکنون به طور نامشخصی به داخل محوطه‌ها برده شده و دسترسی ساکنان خیابان به آن محدود شده است. از شهرداری منطقه 2 تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
مالمیر- غیاث آباد

   جمع‌آوری نامناسب پسماند در «توداران»
لطفا نسبت به جمع‌آوری پسماندهای روستای توداران اقدام شود. مدت هاست زباله‌ها در این روستا جمع‌آوری نشده و بوی نامطبوع کل روستا را فراگرفته است و امکان بروز بیماری و دیگر مشکلات هم در این وضع وجود دارد.
جمعی از اهالی روستای تودارانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code