موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/09/04
ترمیم روکش آسفالت اقبالیه
روکش آسفالت جاده اقبالیه- قزوین به رسیدگی و ترمیم اساسی نیاز دارد. خودروهایی که همه روزه در این مسیر تردد دارند دچار آسیب فنی می‌شوند و مسافران هم از چاله‌های این مسیر درعذابند. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
بیگ – اقبالیه

 زمین چمن اقبالیه
شهر اقبالیه زمین چمن برای مسابقات فوتبال ندارد.  با وجود قول‌هایی که مسئولان برای ساخت آن به مردم داده اند، اما همچنان هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است. لطفا رسیدگی شود تا جوانان برای استفاده از فضای ورزشی مجبور نباشند به قزوین رفت و آمد کنند و هزینه‌های گزاف را متحمل شوند.
پیشرویان- اقبالیه

 مشکلات ناصر آباد و بهجت آباد
مرغداری‌ها آسایش اهالی را برهم زده اند. فقدان آسایش اهالی ناصرآباد و بهجت آباد به علت  بی‌توجهی و رسیدگی کردن به نکات فنی و بهداشتی مرغداری‌ها و زباله‌های تولیدی آنها در ۲ دهه اخیریکی از مشکلات بزرگ این منطقه است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
عده‌ای از اهالی

نیمه کاره ماندن طرح دوبانده کردن جاده قزوین- آبیک
رها شدن طرح 2 بانده کردن جاده قدیم قزوین-آبیک و تخصیص نیافتن اعتبار فقط در منطقه مورد نظر و بدون تغییر ماندن این قسمت از مسیر اهالی محل را به شدت آزار می‌دهد. لطفا رسیدگی  کنید.
محمد مراغی –آبیک

 موانع دریافت وام
دریافت تسهیلات بانکی  بسیار سخت و وقت‌گیر است و بانک ها موانع زیادی را پیش پای متقاضیان می‌گذارند. از سوی دیگر، کارمزد بالای وام‌ها بالاست باعث شده بسیاری از افراد از عهده پرداخت اقساط آن نیایند. از مسئولان خواستاریم به این موضوع توجه کنند .
یک شهروند - تاکستان

حوادث جاده‌ای
حوادث جاده‌ای هر ساله بسیاری از شهروندان را به کام مرگ می‌کشد. چرا مسئولان فکری اساسی به حال این موضوع نمی‌کنند؟ روزی نمی شود که در راه‌های استان تصادفات منجر به فوت نداشته باشیم. لطفا مسئولان در این زمینه چاره‌ای بیندیشند.
یک شهروند – قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code