موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/30
تشکر از شهرداری
چندی پیش در صدای همشهری تقاضای اصلاح تقاطع نوروزیان را داشتیم که خوشبختانه مسئولان صدای مارا شنیدند و برای اصلاح این تقاطع اقدام کردند. اکنون رفت وآمد افراد از این تقاطع به آسانی انجام می‌شود. از این رو جا دارد از طریق همین ستون مردمی از شهرداری و مسئولان قدردانی و تشکر کنیم.
جمعی از اهالی نوروزیان

نظافت بلوار امام(ره)
خیابان تبلیغات اسلامی، حدفاصل بلوار امام(ره) تا بلوار ملت آبیک نظافت  مناسبی ندارد. از مسئولان مربوط تقاضای رسیدگی داریم.
علی. م- آبیک

تعطیلی جایگاه سی. ان. جی مهرگان
جایگاه سوخت سی. ان. جی مهرگان و محمدیه مدتهاست تعطیل است. از مسئولان خواهشمندیم برای رفع مشکل این محل اقدام کنند تا اهالی مجبور نباشند برای سوختگیری از مهرگان خارج شوند.
جمعی از اهالی مهرگان

میزپینگ پنگ پارک نیاز به تعمیر دارد
میز پینگ پنگ پارک کوچک پشت بیمارستان رحیمیان ماه‌هاست که خراب است و جوانان این منطقه برای بازی پینک پنگ باید به پارکی که چند خیابان بالاتر است بروند. لطفا این میز پینگ پنگ را درست کنید.
سهیلا مردادی- الوند

جوابیه
سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین به مطلبی درخصوص نبود مخازن زباله در برخی محله‌ها جوابیه‌ای را به دفتر روزنامه ارسال کرده است  که متن این جوابیه در زیر می‌آید: همان گونه که یکی از اهالی کوچه امامزاده علی (ع)نیز بیان کرده است دربسیاری از کوچه‌های خیابان مولوی، سلامگاه، منتظری و... به دلیل کم عرض بودن معابر امکان نصب مخازن مکانیزه جمع‌آوری و انتقال پسماندها وجود ندارد. اما جمع‌آوری و انتقال پسمانددراین کوچه‌ها به صورت سنتی ، مرتب و مداوم انجام می‌شود.
از شهروندان محترم تقاضا می‌شود تادر صورت مشاهده عدم مراجعه کارگران این سازمان جهت جمع‌آوری و تخلیه پسماندها مراتب را با شماره تلفن 137 اطلاع رسانی کنند. بدیهی است پس از دریافت گزارش‌های مردمی نسبت به جمع‌آوری و انتقال پسماندها اقدام خواهد شد.
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code