موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/21
تشکر از شهرداری آبیک
با تشکر از زحمات شهرداری به دلیل نصب وسایل بازی کودکان در پارک شهرداری. فقط یک مشکل در نصب این وسایل بازی وجود دارد که خروجی سرسره‌ها روی کف سیمانی است که این موضوع آسیب جدی به کودکان وارد می‌کند. لطفا این عیب را برطرف کنید.
یک شهروند- آبیک

نامگذاری کوچه‌های شهرک فرهنگیان
کوچه‌های شهرک فرهگیان  بدون نام هستند و این امر سبب سردرگمی مهمانان و همچنین ایجاد مشکل برای ساکنان به دلیل درج آدرس می‌شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
علی نایینی – شهرک فرهنگیان

مشکل تاکسیرانی محمدیه
تاکسی‌های قزوین- محمدیه به منطقه ٦ نمی روند و ساکنان محمدیه برای رفتن به این منطقه باید یک کورس دیگر تاکسی سوار شوند. مگر منطقه 6 جزو محدوده محمدیه نیست؟ سازمان تاکسیرانی محمدیه به این مشکل رسیدگی کند.
زهرا علیپور- محمدیه

ترافیک سبزه میدان
درخیابا ن‌های منتهی به سبزه میدان از ساعت 5تا 7 ترافیک وحشتناکی اتفاق می‌افتدکه آدم را یاد ترافیک‌های طولانی مدت خیابانهای تهران می‌اندازد. معلوم نیست ترافیک این میدان کی می‌خواهد درست شود. مسیرهای دیگری را برای دسترسی مردم به مرکز شهر باید تعبیه کنند.
میرباقری- ملک آباد

ترمیم روکش آسفالت اقبالیه
روکش آسفالت جاده اقبالیه به قزوین رسیدگس اساسی می‌خواهد. خودروها یی که همه روزه در این مسیر تردد دارند دچار آسیب‌های فنی در قسمت جلوبندی می‌شوند وهمچنین مسافرین از چاله‌های جاده درعذابند.
پ - بیگ – اقبالیه

تفکیک زباله از کجا؟
در فیش‌های عوارض سالانه شهرداری شهروندان یاید هزینه تفکیک زباله بدهند چرا این ردیف فقط در قزوین وجود دارد. در حالیکه ما خودمان از منزل این تفکیک را انجام می‌دهیم.
نصیری – قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code