موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/20
حضور متکدیان در شهر
با وجود همه اقداماتی که مسئولان در سال‌های اخیر برای جمع‌آوری متکدیان از شهرهای استان انجام دادند، هنوز شرایط مانند گذشته است و در کنار خیابان‌های شهرهای کوچک و بزرگ استان می‌توان متکدیان را با وضعیت‌های ظاهری آزاردهنده مشاهده کرد. لطفاً مسئولان به فکر راه چاره برای این مشکل باشند.
خاکسار- بوئین زهرا

ترافیک و نبود جای پارک
قزوین به عنوان مرکز استان با مشکل ترافیک و نبود پارکینگ روبه‌رو است. حتی در کوچه پس‌کوچه‌های برخی مناطق قزوین مانند خیابان خیام جای پارک خودرو پیدا نمی‌شود. شهرداری مرکز استان در این خیابان و در نقاط پر تردد استان با احداث پارکینگ‌های طبقاتی می‌تواند این معضل را برطرف کند. لطفا مسئولان این موضوع را بررسی کنند.
علی محمدی-قزوین

فعالیت مراکز پیش‌بینی فوتبال
با وجود این‌که مسئولان انتظامی و قضایی بارها با فروشندگان و فعالان برگه‌های پیش‌بینی فوتبال در استان برخورد کرده‌اند اما باز هم بازار فروش این برگه‌ها و فعالیت این مراکز از رونق نیفتاده است. لطفاً دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با این افراد برخورد قاطع کند
چگینی- تاکستان

عرضه غذای گرم در بوفه‌ مدارس
با وجود این‌که آموزش و پرورش و اداره بهداشت تأکید کرده‌اند در بوفه‌های مدارس نباید غذاهای گرم عرضه شود، در برخی مدارس دیده می‌شود که غذای گرم و ساندویچ های خانگی عرضه می‌شود. لطفا مسئولان مدارس و آموزش و پرورش نظارت بیشتری در این زمینه به خرج دهند.
موسوی –قزوین

جاده تاریک
جاده قزوین به زنجان از روشنایی مناسبی برخوردار نیست و همین موضوع سبب بروز تصادف های زیادی در این مسیر می‌شود. چرا مسئولان در این خصوص اقدامات لازم را انجام نمی‌دهند؟
 بیگی - قزوین

 مناسب‌سازی
برخی از اماکن عمومی که به تازگی ساخته شده اند هم مناسب‌سازی برای معلولان در آن ها در نظر گرفته نشده است . چرا نظارتی در ساخت و ساز چنین اماکنی صورت نمی گیرد؟
احمدی - تاکستانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code