موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 028-33362343 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/17
هوای آلوده آبیک
به علت وجود کارخانه سیمان آبیک،در این منطقه معضل آلودگی هوا بیداد می‌کند و هوای آبیک پر از گرد و غبار ناشی از فعالیت این کارخانه است. از مسئولان استانی و کشوری خواستار رسیدگی فوری به این معضل هستیم. سال‌هاست غبار ناشی از اگزوزهای کارخانه سیمان آبیک به ریه‌های مردم می‌رود اما کسی پاسخگوی این مشکل نیست.
نظری-آبیک

شهرک عارف نیازمند پل عابر پیاده
از مسئولان تقاضا داریم یک دستگاه پل عابر پیاده از شهرک عارف به انتهای خیابان غیاث آباد ساخته و نصب شود.
ظاهری-شهرک عارف

 افت فشار گاز درخیابان دانشگاه
مدتی است با افت فشار گاز در خیابان دانشگاه هستیم. مسئولان مربوطه در این زمینه چاره اندیشی کنند. تا یک ماه آینده که هوا سرد‌تر می‌شود ، این فشار گاز پاسخگوی بخاری‌ها نیست.
مولایی- قزوین
 
کمبود فضای سبز در مینودر
 میزان فضای سبز در شهر بسیار کم است و بوستان‌هایی هم که احداث شده‌اند، امکانات مناسب بازی و ورزش ندارند. مخصوصا پارک کوه سنگی واقع در خیابان مینودر که برای این شهرک فاقد هرگونه امکانات بوده و وسایل ورزشی آن فرسوده و از کار افتاده شده است.
 لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
موسوی – مینودر

پل‌های عابر پیاده دردی از عابران دوا نمی‌کند
پل‌های عابر پیاده در قزوین عملا کارآیی ندارند، چراکه پله‌های برقی آن همیشه یا خاموش است یا یک طرف آن کار می‌کند. بالارفتن از پله‌های این پل‌ها برای سالمندان، کودکان و معلولان امکان‌پذیر نیست. از سوی دیگر، عبور از خیابان‌هایی که برایشان پل عابر پیاده تعریف شده بسیار خطرناک است. خواهشمندیم مسئولان شهری به این معضل رسیدگی کنند.
جباری فرد – ولیعصر(عج)ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code