موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/15
جدول‌گذاری نامناسب در زیباشهر
جدول‌گذاری انتهای کوچه ۸ در منطقه ۲ زیباشهر غیر استاندارد بوده و ارتفاع زیاد آن سبب شده است خودروهای عبوری با این جدول‌ها برخورد کنند و آسیب ببینند. از مسئولان تقاضای رسیدگی و رفع مشکل را  داریم.
یک شهروند- زیبا شهر

انتظار برای پایان یک طرح در آبیک
طرح 2 بانده کردن جاده قدیم قزوین-آبیک و تخصیص نیافتن اعتبار مورد نیاز در منطقه مورد نظر سبب شده است این طرح به درازا کشیده شود. از مسئولان و مدیریت شهری جدید انتظار می‌رود این مشکل را در اولویت کاری خود قرار دهند.
محمد علی سلامی- آبیک

موزاییك‌های پیاده‌روها نیاز به رسیدگی دارد
موزاییك‌های اكثر پیاده‌رو‌ها  خراب و شکست هستندو آب زیر آنها جمع می‌شود. لطفا مسئولان شهری در آستانه زمستان و فصل بارش فکری به حال این مشکل بکنند.
شاه محمدی‌ـ خیابان پادگان

آلودگی زمین سالن‌های ورزشی
سالن ورزشی ژیمناستیك ورزشگاه الغدیر بسیار آلوده است و آنقدر گرد و خاك روی هم نشسته كه دیگر به راحتی تمیز نمی‌شود. وقتی بچه‌هایمان را برای كلاس می‌بریم و بازمی گردانیم دست و لباس‌هایشان سیاه می‌شود و حتی می‌تواند باعث انتقال بیماری شود. این معضل واقعاً برای ما مشکل ساز شده است. خواهشمندیم به نظافت اماکن ورزشی رسیدگی شود.
بهادری –غیاث‌آباد

نظارت بر تعرفه مهدهای کودک
سازمان بهزیستی چگونه بر فعالیت مهدهای کودک و تعرفه‌هایی که مدیران مهدها تعیین می‌کنند نظارت می‌کند؟ در قراردادهای برخی مهدهای کودک بندهای یک‌طرفه‌ای نوشته شده که به نظر می‌رسد جنبه قانونی ندارد. در واقع طبق این قراردادها مهدها هیچ تعهدی به خانواده‌ها ندارند و همه تعهدات از طرف خانواده کودک به مهد داده می‌شود. لطفا مسئولان سازمان بهزیستی نظارت بیشتری بر این مهدها داشته باشند.
حمیدیان- تاکستان

تعرفه‌های متفاوت دندان‌پزشکی
تعرفه‌های دندان‌پزشکی در شهرهای  استان بین دندان‌پزشکان متفاوت است. همه هم ادعا می‌کنند که طبق تعرفه‌های اعلام شده و مورد تایید نظام پزشکی و وزارت بهداشت هزینه‌ها را دریافت می‌کنند.  مسئولان رسیدگی کنند.
مرادی- قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code