موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/14
خط عابر پیاده برج راژیا
برج راژیا دارای خط عابر پیاده است اما این خط از میان باغچه وسط خیابان گذر می‌کند که برای عبور عابران پیاده را با دشواری امکان پذیر می‌کند. از مسئولان درخواست پیگیری و رفع این مشکل را داریم.
 از ساکنان قزوین

مزاحمت مغازه‌های ضایعاتی
مغازه‌های خیابان شهید ابوترابی اقبالیه که در حوزه صافکاری و ضایعاتی فعالیت دارند چند سال است که برای ساکنان محله 75 متری فرزانگان، فدک 3-5-7 و خیابان شهید ابوترابی مشکلات جدی را به وجود آورده است. همسایگان و ساکنان محل چند بار با شورا و شهرداری مشکل خود را درمیان گذاشته اما نتیجه‌ای نگرفته اند. خواهشمندیم با انتشار این مشکل در ستون مردمی «صدای همشهری» اهالی را دراحقاق حقوق خود یاری کنید.
جمعی از اهالی اقبالیه

 محمدیه شهری بدون سینما
شهر بزرگ و پرجمعیت محمدیه از کمبود سینما رنج می‌برد. این کمبود سبب می‌شود شهروندان محمدیه برای دیدن یک فیلم و گذراندن اوقات فراغت خود مسافتی تا مرکز استان را طی کنند که این موضوع هم وقت مردم را می‌گیرد و هم هزینه مضاعف را به شهروندان تحمیل می‌کند. از مسئولان مربوطه درخواست رسیدگی داریم.
جمعی از اهالی محمدیه

بازارچه سپه و سد معبر
بازارچه سپه با قدمت چند ساله خود مرکز خرید بسیاری از قزوینی هاست، اما مشکل سد معبر مغازه داران به تازگی این محل را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است. زیرا برخی مغازه داران بساط کالاها و اجناس خود را در پیاده روها قرار می‌دهند که این موضوع برای عابران پیاده ایجاد سد معبر و مسیر عبور و مرور را کم عرض می‌کند. از مسئولان مربوط تقاضای رسیدگی داریم.
افضلی از خیابان سپه-قزوین

 اتوبوس‌های مستعمل زیباشهر
وضعیت اتوبوس‌های زیباشهر غیر قابل استفاده است. اتوبوس‌هایی که سال‌ها پیش باید از رده خارج می‌شدند، هنوز هم در این مسیر تردد دارند. این درحالی است که مهرگان و الوند اتوبوس‌های نو و مناسبی دارد. لطفا صدای مارا به گوش مسئولان برسانید تا این مشکل را برطرف کنند.
یاری-زیبا شهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code