موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/13
قدردانی از سازمان اتوبوسرانی
بدین وسیله از مدیریت و سازمان اتوبوسرانی قزوین بابت خرید و تردد اتوبوس‌های جدید و مجهز در شهر قدردانی می‌شود.
چگینی-دانشگاه

رسیدگی به جاده قدیم زیبا شهر به مهرگان
جاده قدیمی محمدیه به مهرگان با عرض کم و شلوغی فراوانی که دارد برای مردم بسیار خطرساز است.
این جاده از روشنایی خوبی برخوردار نیست و روکش آسفالت نامناسبی دارد. اگر قرار است این جاده هم کنار جاده قبلی فعال باشد باید به آن رسیدگی شود.
نیارکی از مهرگان

قدردانی از خدمات شهری
می‌خواستم از طریق تریبون «صدای همشهری» از معاون خدمات شهری شهرداری محمدیه، آقای عطایی‌فر، به سبب پیگیری سریع مشکل شهروندان و ارزش نهادن به درخواست شهروندان قدردانی و تشکر کنیم.
جمعی از ساکنان کوچه٤ در منطقه٢ محمدیه

آلودگی صوتی
با توجه به این که آلودگی صوتی طبق قانون اساسی جرم محسوب می‌شود، چرا به صورت جدی با رانندگان خودرو‌هایی که سر ظهر، صدای پخش خود را زیاد می‌کنند برخورد نمی‌شود؟ ضمن این که به نظر می‌رسد برخی شهروندان در این زمینه نیازمند فرهنگ‌سازی هستند.
صفایی ـ خیابان پیروزی

جاده فارسیان روکش آسفالت می‌خواهد
جاده فارسیان از روکش آسفالت بدی برخوردار است و پستی و بلندی‌های ناهمواری داردو این معضل سبب ساز تصادفات زیادی شده است. این جاده با وجود تردد زیاد کمتر مورد توجه مسئولان است و  چندان به آن توجه ورسیدگی نمی‌شود.
گنجعلی از فارسیان

نیاز آبیک به افزایش سرانه فضای سبز
شهر آبیک به شدت کمبود فضای سبز و درخت دارد. این در حالی است که این شهر بنا به دلایل مختلف از جمله وجود کارخانه سیمان و آلودگی‌های آن نیازمند افزایش سرانه فضای سبز است. مسئولان شهری می‌توانند با همت خود و اجرای برنامه‌های فوری نسبت به درختکاری در مناطق محتلف اقدام کنند و سرانه فضای سبز را در این شهر افزایش دهند.
عاصف- آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code