موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/10
تعلل در جمع آوری پسماندهای قابل بازیافت
پسماندهای قابل بازیافت ساختمان‌های جهاد کشاورزی واقع در فلکه سوم کوثر، ماه هاست جمع‌آوری نمی‌شوند و ساکنان مجموعه مجبورند به دلیل انباشت پسماندهای خود و نیامدن مامور  جمع‌آوری به این محل، مواد بازیافتی را دور بریزند. لطفا مسئولان مربوطه به این موضوع رسیدگی کنند.
مرادی –کوثر

ساماندهی دستفروشان
از مسئولان شهرداری آبیک تقاضا می‌کنیم برای دستفروشان محلی به غیر از روزبازارها محلی را در هر محله در نظر بگیرند که این افراد هم بتوانند با فراغ بال و بدون ایجاد مزاحمت و سد معبر در معابر شهر، اجناس خود را بفروشند و معاش خانواده‌هایشان را تامین کنند.
ع. ب- آبیک

درخواست از اداره بیمه
از اداره تامین اجتماعی خواهش می‌کنم به وضع بیمه کارکنان مشاغل آزاد رسیدگی کنند. سال گذشته با 30 روز بیمه موافقت شده بود اما امسال مجبورهستیم 17 روز بیمه شویم. لطفا مسئولان این موضوع را پیگیری کنند.
میرزایی- قزوین

حمایت از صنایع دستی قزوین
بازاری برای فروش صنایع دستی قزوین وجود ندارد و حجره‌های سرای سعدالسلطنه نیز محل فروش محصولات دیگر استان‌ها است، در صورتی که می‌توان از این فضا با حمایت از هنرمندان این رشته به عنوان بازار دائمی محصولات استان بهره برد.
فرهادی- خیابان نادری

ترافیک و دور برگردان نامناسب
تقاطع خیابان نوروزیان و کانال آب که ورودی انتهای غیاث آباد و نوروزیان است به علت بن بست بودن و دور برگردان نامناسب باعث ترافیک صبحگاهی و شبانگاهی می‌شود. لطفا مسئولان فکری برای این تقاطع بکنند.
مولوی - قزوین

کمبود وسایل حمل و نقل شهری عمومی
در مسیر ولیعصر (عج) تا میدان مینودر هیچ وسیله نقلیه عمومی مسافران را جا به جا نمی‌کند و اگر کسی بخواهد در این مسیر تردد کند باید دربست بگیرد. برای سرویس دهی به افرادی که در این مسیر تردد دارند بایدفکری بشود تا هر روز متحمل هزینه‌های گزاف دربستی نشوند.
قدس از قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code