موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/08
پلاک‌گذاری درختان تاکستان
در اثر طوفان و بادهای شدیدی که در تاکستان و اسفرورین  می‌وزند درختان زیادی شکسته و از جا کنده می‌شوند. درخواست داریم تا این درختان پلاک‌گذاری شوند و در اطراف آنها یک حفاظ بادگیر ایجاد شود تا دیگر شاهد کنده شدن درختان از ریشه نباشیم.
یک فعال محیط زیست - تاکستان

جابه جایی ایستگاه محمود آباد
چند وقتی است که طرح انتقال تاکسی‌ها به پایانه داخل شهری نسیم شمال مطرح شده است و این طرح در حال اجراست. ما به عنوان جمعی از رانندگان تاکسی محمود آباد از انتقال ایستگاه‌های خود به داخل این پایانه راضی نیستیم و حتی اهالی محمود آباد هم از این اقدام رضایت ندارند. مسئولان استانی چرا به خواسته اهالی محمود آباد توجه نمی‌کنند؟
جمعی از تاکسیرانان محمود آباد

کمبود تاکسی در روزهای تعطیل
جمعه‌ها و روزهای تعطیل در خیابان‌های شهر قزوین تاکسی گیر نمی‌آید و اگر هم تاکسی باشد، برای یک مسیر معمولی باید 2 برابر کرایه پرداخت کنیم تا رانندگان برای سوار کردن مسافر راضی شوند. سازمان تاکسیرانی برنامه‌ریزی کند تا در روز‌های جمعه، به میزان نیاز مردم، تاکسی در مسیرها و محورهای مختلف شهری موجود باشد.
بامدادی – قزوین

کمبود دستگاه‌های خودپرداز در محمودآباد
تعداد عابربانك‌های محمود‌آباد بسیار كم است. شهروندان برای دریافت وجه مجبور هستند مسافت‌های طولانی را طی كنند که زحمت بسیاری برای آنها ایجاد می‌کند.
این تعداد عابربانك برای واحد‌های صنفی و مردم این شهر واقعاً كم است. لطفاً تعداد دستگاه‌های خودپرداز بانکی در این شهر زیاد شود.
یك شهروند‌ـ محمودآباد نمونه

سرعت پایین اینترنت در خارج از شهر
در مناطق شهری سرعت اینترنت مناسبت است، اما کافی است چند كیلومتر از مركز شهر فاصله بگیریم تا اینترنت همراه ضعیف و یا قطع شود. اپراتورهای تلفن همراه متاسفانه فقط به فکر افزایش تعرفه هستند و اصلا به کیفیت و خدمات رسانی بیشتر فکر نمی‌کنند. لطفاً مسئولان این مشکلات را پیگیری کنند.
 وردی - قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code