موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/07
بازارچه سپه و مشکل سد معبر
بازارچه سپه با قدمت چند ساله خود مرکز خرید بسیاری از قزوینی هاست، اما مشکل سد معبر مغازه داران، اخیرا این محل را دچار مشکل کرده است. برخی مغازه داران هریک 2متر بیش از حریم مغازه خود، بساط چیده و راه را برای عبور و مرور مردم نامناسب کرده اند. از مسئولان ذی ربط تقاضای رسیدگی داریم.
افضلی-سپه
  
بالا بودن كرایه سرویس مدارس

كرایه بالای سرویس مدارس، دردی شده است بر دیگر دردهای اهالی كه در مناطق منفصل شهری زندگی می‌كنند و معمولاً از قشر كم درامد جامعه هستند. به‌عنوان مثال من مادر 2 محصل هستم كه به دلیل نداشتن پایه متوسطه در محل زندگی خود، مجبور به ثبت‌نام آنها در قزوین شدم. حالا مجبورم ماهانه 204 هزار تومان برای هزینه سرویس فرزندانم پرداخت كنم. پرداخت این میزان پول واقعاً در توان من نیست.
هدایتی‌ـ شهرك دانش
  
نبود مخازن زباله در برخی محله‌ها

در برخی از محله‌های اصیل و قدیمی شهر، مخازن جمع‌آوری زباله تعبیه نشده است و اهالی محل به ناچار، زباله‌های خود را بر سر کوچه‌ها قرار می‌دهند. لطفا مدیران شهری برای این مناطق چارهداندیشی کنند.
مهدوی – کوچه جناب. امامزاده علی(ع)

قدردانی از نیروی انتظامی
جمعی از اهالی شهرک بعثت هستیم. امنیت برقرار شده در این منطقه نسبت به ماه‌های قبل از استقرار نیروی انتظامی دراین منطقه قابل قیاس نیست. . برای برقراری امنیت و آرامش در این شهرک از نیروی انتظامی قدردانی تشکر و می‌کنیم.
جمعی از اهالی شهرک بعثت
  
مزاحمت‌های مكرر متكدیان

تكدی‌گری‌های مكرر در خیابان‌ها به‌خصوص سر چهارراه‌ها هم خطرآفرین است هم معضلات اجتماعی فراوانی را در پی دارد. چرا شهرداری فكری برای ساماندهی این افراد نمی‌كند؟ البته شهرونان هم نباید با كمك کردن به این افراد به این معضل اجتماعی دامن بزنند.
دباغ‌زاده‌ـ خیابان ولی‌عصر(عج)
  
كمبود پاركینگ عمومی

در مسیر چهارراه نادری تا چهارراه نظام وفا در بیشتر مواقع ترافیك سنگین وجود دارد و جای پارك نیز در این خیابان بسیار كم است. پارك خودروها در این خیابان ترافیك را بیشتر می‌كند. مسئولان لطفا در این منطقه یك پاركینگ عمومی برای جلوگیری از پارك خودروها در نظر بگیرند.
چگینی- قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code