موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/06
وضعیت جاده روستای میرپنجی
از مسئولان تقاضا داریم به آسفالت روستای بهجت آباد رسیدگی شود چون واقعا وضع نامناسبی دارد. این معضل زمانی حاد‌تر می‌شود که والدین باید هر روز این مسیر را برای بردن و آوردن فرزندانشان به مدرسه تا روستای میرپنجی طی کنند.
محسنی-بهجت آباد

تشکر ازشهردار
ضمن تشکر از اقدام شهردار و شورای اسلامی شهر درانتقال نخاله‌های ساختمانی، خواهشمنداست به منظور ایجاد فضای سبز و زیبا سازی شهرمان، انتهای خیابان معلم روبروی ساختمان‌های هیراد را هم مسطح و تبدیل به فضای سبز کنند.
جمعی از ساکنان خیابان معلم-قزوین

 وضعیت آسفالت خیابان هویزه آبیک
لطفا مسئولان به وضع آسفالت کوچه 46 خیابان هویزه و کوچه41 خیابان مطهری رسیدگی کنند.
یک شهروند -آبیک

وضعیت روشنایی خیابان شهید باهنر
وضعیت روشنایی خیابان شهید باهنر بسیارضعیف است. مسئولان علاوه بر ساخت و ساز و انجام عملیات عمرانی به وضع روشنایی این خیابان هم اهمیت دهند.
علوی- قزوین

کمبود پل‌های فلزی روی جوی‌ها
در خیابان پونک، کوچه ایران ۴، عریض بودن جوی آب‌ها سبب شده است گودکان، سالمندان و بانوان نتوانند به راحتی از روی این جوی‌ها عبور کنند. نصب پل‌های فلزی در فواصل نزدیک به هم روی جوی‌های آب می‌تواند این معضل را برطرف کند. مسئولان رسیدگی کنند.
مقصودی-پونک

تاخیر در واریز حقوق بازنشسته‌ها
بازنشستگان پس از یک عمر کار کردن، حالا چشم امیدشان به مستمری پایان ماهشان است و دیرکرد‌های یک یا 2 روزه هم مشگلاتی را برای معیشت این قشر ایجاد می‌کند. از مسئولان درخواست داریم این موضوع را پیگیدی کنند و برای آن تدبیری بیندیشند.
یک بازنشسته از بوئین زهراارسال پیام اشتراک 
 
 Security code