موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/03
نقص در جوی‌های آب
از مسئولان معاونت مدیریت پسماند شهرداری قزوین خواهشمندم به اصلاح وضع جوی آب خیابان فلسطین حد فاصل چهارراه پادگان تا تقاطع خیابان توحید (ضلع شمالی) اقدام کنند.
متاسفانه به دلیل شیب نامناسب همیشه گنداب در این جوی‌ وجود دارد و موجب تجمع حشرات و بوی نامطبوع در منطقه می‌شود  که شهروندان را آزار می‌دهد و باعث انتقال بیماری است.
محمد فرحی-خیابان فلسطین

قیمت گزاف پارک  خودرو کنار خیابان
برای پارک کردن خودرو‌هایمان کنارخیابان‌های دارای پارکومتر باید حداقل یک کارت 5 هزار تومانی بخریم که 3 هزار تومانش هزینه کارت است و بقیه شارژ آن هم درچشم به هم زدنی تمام می‌شود .
یعنی برای پارک کردن  خودرو در یک ساعت کنار خیابانی که امنیت و امکاناتی ندارد، باید 5 هزار تومان هزینه کنیم. در برخی شهرها این طرح دیگر اجرا نمی‌شود. بهتر است در قزوین هم این دستگاه‌ برچیده شود.
ممبینی-خیابان سعدی

هدر رفت آب
در آبیاری فضای سبز پارک‌ها هیج دقتی نمی‌شود و ما خیلی اوقات می‌بینیم که شیلنگ آب رها شده و قسمت عظیمی از پیاده روها خیس و پر آب شده است. لطفاً مسئولان رسیدگی کنند.
یک شهروند- تاکستان

نبود دکتر در درمانگاه شبانه روزی
چند شب پیش حال فرزندم بد شد و او را به درمانگاه شبانه روزی در خیابان دانشگاه بردم، اما در نهایت تعجب در درمانگاه دکتر حضور نداشت و داروخانه‌ای که در آن نزدیکی بود حتی یک آنژیو کت نداشت و مجبور شدیم برای خریدن آن به چند داروخانه مراجعه کنیم. لطفاً بر وضع درمانگاه‌ها نظارت شود.
خیری – خیابان دانشگاه

گندزدایی از سطل‌های زباله
جوی‌ها و سطل‌های زباله در اکثر نقاط شهر بوی خیلی بدی می‌دهند و مشام رهگذران و ساکنان محل را آزار می‌دهد. بهتر است هنگام شستن، این مخازن را گند زدایی هم بکنند. لطفا به این موضوع رسیدگی شود.
کمال پور- قزوین
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code