موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 028-33362343 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/02
   آبگرفتگی معابر
هر سال در آستانه فصل بارندگی، نگرانی شهروندان قزوینی در این زمینه افزایش می‌یابد. با توجه به فرارسیدن پاییز و آغاز فصل بارندگی، خواهشمندیم مسئولان در این زمینه اقدام زیربنایی انجام دهند.
مومن پور- خیابان خیام قزوین

   مشکلات اتوبوس‌های مهرگان - قزوین
برخی از اتوبوس‌هایی که در خط مهرگان – قزوین فعالیت می‌کنند،بدون سیستم گرمایشی هستند. بعضی از این اتوبوس‌ها هم در برخی مواقع دیر در ایستگاه‌هایشان حاضر می‌شوند و بیش از حد مجاز مسافر سوار می‌کنند. لطفا مسئولان مربوطه رسیدگی کنند.
یاری-  قزوین

   مهرگان اورژانس ندارد
شهرک بزرگ مهرگان ایستگاه آتش نشانی و مرکز اورژانس ندارد. لطفا رسیدگی کنید.
یکی از ساکنان مهرگان

   نظارت بر بوفه‌های مدارس
از آموزش و پرورش درخواست می‌شود که به بوفه‌های مدارس توجه زیادی داشته باشد.
 با وجود این‌که هر سال تأکید می‌شود به بوفه‌های مدارس باید توجه بیشتری شود و عرضه برخی محصولات مانند پیراشکی، چیپس و پفک و نوشابه در آن ممنوع است، اما در برخی مدارس توجهی به این قانون نمی‌شود.
 بیگی- تاکستان

    مشکلات فعالیت تاکسی
تاکسی‌های مهرگان فقط تا ساعت 8 شب فعالیت می‌کنند و در بقیه اوقات مسافران با کمبود وسیله نقلیه روبه‌رو هستند. لطفا مسئولان مربوطه برای حل این مشکل اهالی مهرگان چاره اندیشی کنند.
جمعی از اهالی مهرگان

   شهرک فردوس مهرگان بدون امکانات  است
شهرک فردوس مهرگان آبیک نه مدرسه راهنمایی دارد و نه خانه بهداشت و نه حتی سیستم خود پرداز بانک. چرا وقتی شهرکی ساخته می‌شود امکانات رفاهی برای آن منطقه تعریف نمی‌شود که بعد از ساکن شدن شهروندان، با چنین مشکلاتی روبه‌رو شوند؟
حسنی – آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code