موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/08/01
جمع‌آوری به موقع بنرهای تبلیغاتی و مناسبتی
درخیابان اصلی آبیک نبش باسکول بهرامی بنری  از سوی یکی از اداره‌ءهای استان نصب شده است که با گذشت زمان پاره شده و به رهگذران برخورد می‌کنند. بهتر است دستگاه‌های مربوط  این بنر‌های تبلیغاتی را به موقع جمع کنند.
مهدوی- آبیک
 
تیربرق درمیان کوچه

در ابتدای خیابان رضوان شهرک قدس، تیربرق وسط خیابان قراردارد که موجب شده تردد با ماشین سخت شود. ازاداره برق و یا دستگاه‌های مربوطه خواهش می‌کنیم برای جابه جایی این تیر چراغ برق اقدام کنند.
میرسلیمی-شهرک قدس
 
قدردانی از شهردار جدید آبیک

ما جمعی از اهالی ساکن در شهر آبیک از اقدام‌های مفید و به موقع شهردار جدید آبیک در زمینه رفع کمبود فضای سبز تشکر و قدردانی می‌کنیم. ایجاد پارک جنگلی و کمربند سبز برای شهر آبیک یکی از این اقدام‌های است که واقعا برای شهری مانند آبیک ضروری است.
جمعی از اهالی آبیک

 پل‌های عابرپیاده و تبلیغات زیاد
بنرهایی كه در 2 طرف پل‌های عابرپیاده نصب شده است و دید به پل را از بیرون کور می‌کند ، موجب سلب امنیت خانم‌ها می‌شود. گاهی افرادی روی پل پیدا می‌شوند كه برای برخی مردم مزاحمت و ناراحتی ایجاد می‌کنند. اگر از ابعاد این بنرها كم شود یا حد اقل بنر در یک طرف پل عابر قرار گیرد، می‌تواند بسیاری از آسیب‌ها و حوادث ناگوار را کاهش دهد.
بیگلری – قزوین

تصادفات جاده‌ای و کمبود بیمارستان
در اتوبان قزوین- تهران هر روز شاهد تصادفات سنگین هستیم که بار حوادث آن روی دوش کارکنان بیمارستان شهید رجایی، تنها بیمارستان حوادث قزوین است. لطفاً مسئولان استان‌های همجوار که از این اتوبان استفاده می‌کنند، در بهبود این مسیر و ارتقای وضع بیمارستانی این مسیر بکوشند.
یک شهروند از خیابان نادری جنوبی

ترافیک در ملک آباد
مسیر عبور خودروها از کوچه میرمیران تا محمدیه در محله ملک آباد و بلاغی محل تردرد خودروهای بی‌شماری است که ترافیک سنگینی را در اکثر ساعات روز به وجود می‌آورد. علاوه بر آن، بوق زدن پیاپی رانندگان برای باز کردن مسیر، اهالی را به ستوه آورده است.
شریفی- کوچه محمدیهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code