موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 028-33362343 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/25
   یک طرفه شدن خیابان خیام
یک طرفه شدن خیابان خیام موجب کسادی کسب و کار کسبه و مغازه داران این خیابان شده است. در چند روز گذشته این موضوع را از راه‌های مختلف پیگیری کرده ایم. اما متاسفانه کسی جواب درستی به ما نمی‌دهد و مسئولان به حرف‌های شهروندان و کسبه قزوین توجهی ندارند. به نمایندگی از چند تن از کسبه این خیابان خواستار اتخاذ تصمیم‌های مسئولانه برای تعیین تکلیف این خیابان هستم. لطفا صدای ما را به گوش مسئولان شهری برسانید.
حمید مولایی- قزوین

   ثبت نام بیش از حد مجاز در دبستان غیرانتفاعی
یکی از دبستان‌های غیرانتفاعی استان که از قضا آوازه‌ای هم دارد با ثبت نام بیش از حد مجاز دانش آموزان موجب شلوغ شدن کلاس‌های درس مدرسه شده است و به همین  دلیل برخی کلاس‌های خود را در زیر زمین مدرسه که محل نامناسبی است، تشکیل می‌دهد. لطفا مسئولان آموزش و پرورش این موضوع را پیگیری و برطرف کنند.
حسینی- قزوین

   شهرک دانش
چرا مسئولان یک پل رو گذر مقابل شهرک دانش نصب نمی‌کنند تا مردم جانشان را به‌خاطر رد شدن ازجاده از دست ندهند؟ حداقل هر ماه یک فوتی براثر سانحه جاده‌ای در این منطقه داریم. مسئولان به داد مردم برسند.
مهری عبداللهی- شهرک دانش

   اهالی راه آهن را از دست دکل‌ها راحت کنید
مدت هاست بحث انتقال دکل‌های مخابراتی از منطقه راه آهن مطرح است. با توجه به آسیب‌های این دکل‌ها چه کسی پاسخگو است چرا هیج نهادی دراین  مورد اظهار نظر نمی‌کند؟
معتمد- منطقه راه آهن

   کمبود امکانات ورزشی
چرا در شهر قزوین پیست مسابقات اتومبیلرانی دریفت و دراگ نداریم؟ مشتاقان این ورزش‌ها باید برای تمرین و ادامه آموزش به پیست ورزشگاه آزادی تهران بروند که این برایمان بسیار سخت است.
سید قوامی – قزوین

   تکمیل سالن ورزشی
ما اهالی خیابان هویزه از مسئولان خواهشمندیم سالن والیبالی را که قرار بود برای ما در پشت کانون بسازند، تکمیل کنند. این سالن می‌تواند نیاز‌های ورزشی جوانان آبیک را برطرف کند.
شهروند آبیکیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code