موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/24
مزاحمت‌ موتورسوارها در بازار
من یكی از كسبه بازار هستم. گاه و بیگاه موتوسیکلت‌ها‌سوارها وارد بازار شده و با دود و سر و صدا باعث ایجاد مزاحمت برای کاسبان و عابران می‌شوند. لطفا ورودی های موتوسیكلت‌سوارها را به بازار مسدود کنید تا مشكلات دیگری برای مردم پیش نیاید.
یكی از كسبه بازار سنتی قزوین

 مراکز تفریحی روستاها
در روستاها هیچ مرکزی برای اوقات فراغت جوانان درنظر گرفته نشده است و حتی یک پارک نمی‌سازند تا کودکان تاب و سرسره داشته باشند و بازی کنند. دهیاری‌ها کمی هم به فکر ایجاد وسایل بازی برای کودکان روستا باشند.
مافی –روستای حسن آباد

تعطیلی زودهنگام واحدهای صنفی شهرک «مهرگان»
اغلب واحدهای صنفی از جمله فروشگاه‌ها و نانوایی‌های شهرک مهرگان زودتر از ساعت مقرر در تعطیل می‌شوند، به طوری که بعد از ساعت 21 امکان خرید برای ساکنان محل وجود ندارد و برای تهیه مایحتاج خود مجبورند راهی طولانی را طی کنند.
زنجانپور- شهرک مهرگان

 مشکلات دریافت وام
یک کارگر فصلی هستم که اقدام به گرفتن وام از بانک کردم. برای ضمانت وام من 2 چک ضمانتی و 2 حقوق بگیر با فیش حقوقی خواسته اند، آخر کجای این انصاف است؟ با درآمد ماهانه 700 هزار تومان که آن هم شاید دربیاورم یا نیاورم؟ به نظر می‌رسد هیچ کس به فکر ما نیست.
سهراب چگینی- ناصر آباد

 کمبود زمین بازی
زمینی روبروی اداره بازرگانی و میراث فرهنگی آبیک وجود دارد که مدت هاست بدون استفاده رها شده است. از مسئولان مربوطه تقاضا دارم درصورت امکان این زمین را برای ورزش جوانان اختصاص دهند تا جوانان شهرک بعثت از این محل استفاده کنند.
امین شکیبا از شهرک بعثت

جاده روستای زرگر
تردد در جاده روستای زرگر فوق العاده سخت و دشوار است و اهالی برای تردد دچار مشکل هستند، مخصوصا از ورودی جاده تا خط آهن این منطقه که اصلا قابل تردد نیست.مسئولان لطفا رسیدگی کنند.
جمعی از اهالی روستای زرگرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code