موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/22
وضعیت مدارس هیات امنایی
مدارس هیات امنایی با وجود دریافت 10 هزار تومان از هر دانش آموز، چه آورده‌ای برای مدرسه و دانش آموزان دارند؟ این مدارس که از دولت هزینه دریافت می‌کنند، لطفا پاسخگو باشند.
منیژه خ- مینودر

قبض‌های تلفن
قبض‌های تلفن چه همراه و چه ثابت خیلی دیر به دست مشترکان می‌رسد یا اصلا نمی‌رسد. من هر دوره باید بعد از اخطار قطع تلفن و مراجعه به مخابرات قبض خود را پرداخت کنم. چند بار هم برای اصلاح آدرس مراجعه کرده‌ام اما قبضی به دست من نمی‌رسد. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
 حسینی - قزوین

روشنایی نامطلوب
شهروندان خیابان شهیدمطهری از مسئولان شهرستان آبیک درخواست دارند نسبت به روشنایی اندک پارک مطهری(مهدیه) چاره اندیشی کرده و نور این خیابان را زیاد کنند تا مردم بتوانند شب‌ها هم از این بوستان بهره مند شوند.
جمعی از شهروندان آبیک

آسفالت جاده قزوین - البرز
روکش آسفالت جاده قزوین - البرز به دلیل تردد بالای خودروهای سنگین و سواری تخریب و دست‌اندازهای فراوانی در مسیر ایجاد شده است. از مسئولان مربوطه می‌خواهم این جاده را آسفالت کنند.
 مولوی - راننده

 نیازهای جاده نجف آباد
جاده نجف آباد به خط کشی، آسفالت و روشنایی نیاز دارد و نبود این دست نیازهای ایمنی باعث بروز تصادفات بسیاری در این جاده می‌شود. همچنین از سازمان اتوبوسرانی درخواست می‌کنم چند دستگاه اوتوبوس خط واحد برای مسیر قزوین به نجف آباد و بالعکس در نظر بگیرد تا ساکنان مجبور نباشند همیشه برای تردد از تاکسی که هزینه بالایی دارد، استفاده کنند.
مریم مهرجویی

نبود سطل زباله بازیافت
با توجه به اهمیت بحث بازیافت، قرار دادن سطل زباله‌های مخصوص در کنار سطل زباله سر کوچه‌ها می‌تواند کمک بسزایی به این موضوع بکند. همچنین ماموران بازیافت دیر به در منازل برای جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی می‌آیند و ما مجبور می‌شویم به دلیل انباشت زباله‌های بازیافتی آنها را در سطل زباله‌های معمولی تخلیه کنیم.
الهام مهرابیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code