موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/19
یک درخواست از مسئولان شهر
 در شهر آبیک به شدت با کمبود فضای سبز به خصوص درخت روبه‌رو هستیم. امیدوارم مسئولان با همت جهادی به درختکاری در مناطق مختلف شهر اقدام کنند.
مینا عاصف- آبیک

عابربانک در محمودآباد کم است
تعداد دستگاه‌های عابربانک محمودآباد بسیار کم است. شهروندان برای دریافت وجه مجبور هستند مسافت‌های طولانی طی کنند که هم وقت‌گیر است و هم هزینه اضافه بر دوش آن‌ها می‌گذارد. این تعداد عابربانک برای واحدهای صنفی و مردم این شهر واقعاً کم است. خواهش می‌کنیم مسئولان رسیدگی کنند.
دودانگه- محمودآباد نمونه

اینترنت همراه
 سرعت اینترنت برخی سیم‌کارت‌ها واقعاً اوضاع نامناسبی دارد. پرداخت هزینه‌ها با ماست، اما کیفیت ارائه خدمات بسیار پایین است. ‌ای کاش به گوش مدیران این شرکت‌ها برسد که مردم در برخی مناطق در استفاده از این اینترنت‌ها مشکل دارند.
موسی خانی – قزوین

کمبود امکانات در شهرک مهر
ساکن شهرک مهر قدیم هستم. اینجا هیچ امکاناتی ندارد؛ نه نانوایی و نه مدرسه. فقط یک دکه کوچک دارد که اکثر اوقات بسته است. فرزندانمان باید مسافت زیادی را با پای پیاده طی کنند تا به مدرسه برسند. مسئولان لطفا کمی به مشکلات شهرک‌ها توجه کنند.
مرتضی – شهرک مهر

ساماندهی ورودی شهر آبیک
ورودی و خروجی شهر آبیک نیازمند ساماندهی اساسی می‌باشد زیرا ورودی و خروجی شهر اثر زیادی در اذهان مسافران گذری دارد.
محراب عیخانی – آبیک

 محوطه مهرگان
محوطه مهرگان، سرداران 4 اصلا اوضاع جالبی ندارد. این محیز برای فضای سبز در نظر گرفته شده اما هیچ فضای سبزی نیست و تماما خاک و سنگ است. آیا کاشتن مقداری چمن هزینه زیادی است برای شهرداری؟
مصطفوی- مهرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code