موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/18
روشنایی زمین چمن آبیک
از مسئول شهرداری و تربیت بدنی آبیک درخواست دارم برای حل مشکل کمبود روشنایی دور زمین چمن آبیک برای عبور و مرور اولیا و ورزشکاران خانه کشتی و ژیمناستیک اقدام و چراغ‌هایی را نصب کنند. به دلیل رسیدن فصل پاییز و کوتاه‌تر شدن روز، محوطه تربیت بدنی خیلی تاریک می‌شود.
علی فروتن – آبیک

محمدیه بیمارستان ندارد
در شهر محمدیه حتی یک بیمارستان هم وجود ندارد و مردم باید برای دریافت هرگونه خدمات درمانی به مرکز استان، قزوین مراجعه کنند. چگونه برای یک شهر با این جمعیت هنوز بیمارستانی ساخته نشده است؟ از شما می‌خواهم این مشکل را رسیدگی کنید و صدای ما را به مسئولان برسانید تا شاید فکری برای ساکنان پرشمار این شهر بکنند.
شهروند ساکن محمدیه

مراکز تفریحی روستاها
در روستاها هیچ مرکزی برای اوقات فراغت جوانان پیش بینی نشده است و حتی یک پارک با تاب و سرسره هم برای این منظور وجود ندارد تا کودکان بتوانند در آن بازی کنند. دهیاری‌ها کمی هم به فکر ایجاد وسایل بازی برای کودکان روستا باشند.
علی نیاقی- تاکستان

پرداخت نشدن خسارت باغداران
اول زمستان سال قبل به دلیل سرمای شدید و یخبندان همه محصولات باغ ما دچار سرمازدگی شد و از بین رفت. از سوی دیگر دولت هم خیلی دیر اقدام به خرید محصولات کرد و اکنون پول باغداران پرداخت نشده است. لطفاً مسئولان سازمان جهاد کشاورزی در این زمینه ما را یاری کنند.
جمعی از باغداران از قزوین

تشکر از فعالان محیط زیست
بعد از عزاداری‌های محرم امسال برای امام حسین (ع) فعالان محیط زیست به کمک رسانه‌ها توانستند توجه شهروندان را به موضوع آسیب‌های استفاده از ظروف یکبارمصرف و همچنین پاکسازی شهر از این ظروف جلب کنند. آنها همچنین در روز عاشورا به پاکسازی خیابان‌ها از وجود ظرف‌های پلاستیکی کردند که به عنوان یک شهروند وظیفه خودم می‌دانم از این زحمتکشان عرصه محیط زیست تشکر و قدردانی کنم.
محمدی-قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code