موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/16
پول کشاورزان را واریز کنید
لطفا مسئولان درباره آخرین وضع واریز پول خریدتضمینی گندم کشاورزان استان اطلاع رسانی کنند. هنوز بخشی از پول خرید گندم کشاورزان قزوینی پرداخت نشده است.
یک کشاورز-قزوین

 جمع‌آوری مینی بوس‌های آبیک
الان دوهفته ازماه مهر می‌گذرد و ما دانشجویان برای رفت و آمد به قزوین باید از تاکسی و سواری استفاده کنیم. چراکه اقدام به جمع‌آوری مینی بوس‌های خط کرده اند. ما دانشجویان هزینه رفت و آمد با سواری را نداریم و هزینه سنگینی را به ما تحمیل می‌کند که برخی از ما از پس آن بر نمی‌آییم.
لطفا مسئولان نسبت به برقراری خطوط مینی بوس در این مسیر اقدام کنند.
یک دانشجو - آبیک

پارکینگ بیمارستان ولیعصر(عج) آسفالت ندارد
ازاهالی فازیک شهرک قدس هستم و خانه من روبه روی بیمارستان ولیعصر(عج)واقع شده است. پارکینگ بیمارستان قبلا خاکی بود و با شروع بارندگی مشکلاتی در منطقه ایجاد می‌کرد. الان مسئولان بجای آسفالت در این پارکینگ شن ریخته‌اند و مشکل تردد خودروها در این پارکینگ را دوچندان کرده است و شبها تردد ماشین‌ها ایجاد سر و صدا می‌کند. لطفا مسئولان این پارکینگ را آسفالت کنند.
علی مقدم-قزوین

درختان خشکیده
درمحدوده خیابان شهید حسامی آبیک، جنب کانال، در پشتی شورای شهر، چند درخت خشک در مسیر ساکنان، رانندگان و رهگذران محل مشکل سازشده است. از مسئولان تقاضا داریم با بریدن این درختان خشک هم مشکلات ایجاد شده در مسیر رهگذران را برطرف کنند و هم جای این درختان چند نهال تازه بکارند.
مینایی- آبیک

جمع‌آوری متکدیان
اخیرا دوباره حضور متکدیان در شهر افزایش یافته است. این افراد با ظاهرهای نامناسب و با سوء استفاده از مردم،با شیوه‌های مختلف از آنان کلاهبرداری می‌کنند. از شهرداری،نیروی انتظامی و سایر ارگان‌های مربوطتقاضا می‌شود فکری به حال جمع‌آوری این متکدیان از شهر کنند. حضور متکدیان در خیابان‌ها به هیچ عنوان زیبنده نیست.
نجفی-قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code