موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/12
کلاس‌های فنی و  حرفه‌ای
سازمان فنی و حرفه‌ای با برگزاری کلاس‌های هنری عده زیادی از شهروندان قزوینی را دورهم جمع کرده و آموزش می‌داد، اما به تازگی درخصوص آموزش کلاس‌های صنایع غذایی یکسری اتفاقات ناخوشایندی رخ داد و علاقه مندان باید به کلاس‌های خصوصی بروند. علت را از مسئولین محترم جویا  شوید.
زن خانه دار- قزوین

 آسفالت نیاز به ترمیم دارد
آسفالت بلوار خلبان شهید عیوضی حد فاصل میدان ولی عصر(عج) تا ورودی شهرک قدس (آبیک)بسیار نامناسب است. خواهشمندیم برای روکش آسفالت این قسمت اقدام شود.
یک شهروند - آبیک

تشکراز هیات‌های مذهبی
جادارد از مسئولان هیات‌ها و حسینیه‌هایی که در ایام عزاداری امام حسین(ع) ضمن انجام فریضه‌های مذهبی، رعایت حال همسایه‌های اطراف خودشان را هم کردند تشکر و قدردانی کنم.
علی موذنی –قزوین

نیاز آبیک به پارک بانوان
شهر آبیک نیز همانند شهرهای دیگر به پارک بانوان نیاز دارد. چرا افتتاح یک پارک دراین شهر آنقدر زمان بر است؟ از شهردار جدید تقاضای رسیدگی داریم.
نیازعلی مکرمی-آبیک

تاریکی مسیر میدان مادر
مسیر میدان مادر تا فروشگاه رفاه و کمی بالاتر از آن، در ساعات پایانی روز و شب‌ها همیشه تاریک است و روشنایی ندارد.
این در حالی است که اهالی شهرک عارف و کوثر و شهرک کاسپین از این مسیر رفت و آمد می‌کنند و نیاز به روشنایی دارند. لطفا مسئولان لطفا رسیدگی کنند.
حمدالله پور – قزوین

مرمت کوچه 14 آبیک
بلوارامام خمینی(ره)، خیابان عارف شرقی، کوچه 14 در شهر آبیک مدت ۲ماه است حفاری شده اما هنوز آسفالت و مرمت نشده است. از مسئولان تقاضای رسیدگی دارم.
یک شهروند - آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code