موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/10
نظارت سازمان دامپزشکی
بارها دیده ام که دستفروشانی که برای رفع عطش عابران و شهروندان تشنه و کلافه از گرمای هوا با به راه انداختن بساطی که خرج زیادی هم ندارد اقدام به فروش یخ در بهشت و آب میوه‌هایی می‌کنند که معلوم نیست از چه طریقی و با چه شیوه ای درست شده است. نظارت ناکافی مسئولان برخرده فروشان مواد غذایی و دستفروشان یکی از مشکلات فصل تابستان است.لطفا مسئولان مربوطه بر واحد‌های عرضه‌‌کننده مواد خوراکی نظارت و با دستفروشانی که کمترین نکات بهداشتی را هم رعایت نمی‌کنند، برخورد کنند.
میر باقری- اقبالیه

قدردانی از  راه و شهر سازی
جاده مهدی آباد تا سه راه شاهین تپه آسفالت ناهمواری داشت که با پیگیری و مساعدت مسئولان راه و شهرسازی، این جاده آسفالت و مشکل تردد اهالی برطرف شد.بنابراین جادارد از این طریق از همه مسئولان پیگیر مشکلات مردم، تقدیر و تشکر کنیم.
جمعی از اهالی روستای مهدی آباد

دستفروشان تاکستان جمع آوری شوند
پدیده دستفروشی بر سر چهارراه غفاری تاکستان بسیار چهره شهر را نامناسب کرده است. این منطقه مرکز تاکستان است و در دید مردم و گردشگران قرار دارد. مدیران شهری جلوی این افراد را بگیرند و یا آنها را در یک مکان ساماندهی کنند.
طاهر خانی-تاکستان

عرض کم پیاده رو
در خیابان مطهری شرقی یک ساختمان به گونه ای ساخته شده است که با پیشرفت خود فضای پیاده را اشغال کرده و حدود نیم متر برای عبور و مرور عابران جا هست. از یک سو مردم و عابران چگونه باید از آن عبور کنند و از سوی دیگر، جای سوال است که این ساختمان با بالکن یک متری چگونه مجوز ساخت گرفته است. لطفا مسئولان با دقت بیشتری بر این‌ نوع ساخت و ساز‌ها نظارت کنند.
یک شهروند- قزوین

 مراکز تفریحی روستاها
در روستاها هیچ مرکزی برای اوقات فراغت جوانان تعبیه نشده است و حتی یک پارک نمی‌سازند تا کودکان تاب و سرسره داشته باشند و بازی کنند. دهیاری هاکمی هم به فکر ایجاد وسایل بازی برای کودکان روستا باشند.
مافی –روستای حسن آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code