موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/05
تاریکی خیابان آزادگان
من از ساکنان فاز یک شهرک مهرگان هستم و به اطلاع می‌رسانم فاز یک خیابان آزادگان از روشنایی کافی برخوردار نیست. هنگام بازگشت از محل کار به منزل، باید این مسیر را از آزادگان با ترس در تاریکی طی کنم. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
یک شهروند - مهرگان

کیفیت آب آشامیدنی
آب آشامیدنی آبیک کیفیت نامناسبی دارد و مردم از این آب استفاده می‌کنند. لطفا مسئولان برای این معضل که یکی از مشکلات اصلی شهر است، چاره‌ای بیندیشند و کیفیت آب آشامیدنی را بالا ببرند.
یک شهروند - آبیک

اقبالیه درمانگاه شبانه‌روزی ندارد
نبود درمانگاه شبانه‌روزی در اقبالیه در ماه‌های اخیر ساکنان را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده است. از اعضای جدید شورای اسلامی شهر تقاضای رسیدگی به این امر مهم را داریم.
محمودخانی - اقبالیه

مسدود شدن خیابان غیاث‌آباد
خیابان غیاث‌آباد در پروژه پل‌سازی اخیر از سمت شهرک کوثر مسدود شده و اهالی کوثر برای تردد باید میدان مادر را دور بزنند. این موضوع سبب دور شدن و اتلاف وقت شهروندان ساکن در این منطقه می‌شود. ضرورت دارد مدیریت شهری جدید برای این معضل برنامه و طرحی را اجرا کند.
چگینی - قزوینی

کمبود سطل زباله آهنی
اهالی خیابان 20 متری مفتح واقع در غیاث‌آباد از کمبود مخزن‌های زباله در محل اعلام گلایه دارند. به گفته ساکنان این خیابان، قبلاً یک مخزن زباله در نزدیکی ساختمان‌های «توسعه مسکن» و «المهدی» وجود داشت که اکنون آن را به طور نامشخصی به داخل محوطه آپارتمان برده‌اند و دسترسی ساکنان خیابان به آن محدود شده است. از شهرداری منطقه 2 تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
زینعلی ـ غیاث‌آباد

آلودگی صوتی وانت‌ها
از نیروی انتظامی خواهشمندیم با خودروهای وانتی که وقت و بی‌وقت با بلندگوهای خود آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند، برخورد کند. این خودروها خواب و آسایش را از ساکنان مردم نوروزیان سلب کرده‌اند و به تذکرات مردم هم توجهی نمی‌کنند.
طاهرخانی ـ پاستورارسال پیام اشتراک 
 
 Security code