موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/04
نبود خط عابر پیاده
نبودن خط عابر پیاده یا پل عابر روبه‌روی در ورودی بیمارستان ولایت و کم‌عرض بودن بلوار و پیچ‌دار بودن مسیر سبب ایجاد مشکلات فراوانی برای عابران و خودرو‌ها می‌شود.
چگینی - قزوین

تشکر از شهرداری
از کارکنان شهرداری برای احداث چهارراه در انتهای نوروزیان جنب دانشگاه امام خمینی(ره) تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم این اتفاق خوب در تقاطع کانال و نوروزیان نیز صورت گیرد تا از بار ترافیکی این منطقه کاسته شود.
جمعی از اهالی خیابان نوروزیان

سرعت‌گیرهای بدون رنگ
نصب سرعت‌گیر در برخی مناطق شهر بدون رنگ آمیزی و علائم سبب بروز تصادفات در شب و روز خواهد شد. لطفا مسئولان اقدام کنند.
محسن مهجور - قزوین

آسفالت پارکینگ روبه‌روی بیمارستان
پارکینگ روبه‌روی بیمارستان ولی‌عصر(عج) آبیک آسفالت ندارد. لطفا مسئولان شهرداری پیش از فرارسیدن بارندگی‌های فصل پاییز، نسبت به آسفالت این محدوده اقدام کنند.
جمعی از اهالی - آبیک

حال ناخوش پارک بهشت مهرگان
پارک بهشت که چند ماهی است از افتتاح آن بیشتر نمی‌گذرد این روزها حال خوشی ندارد به خصوص که چمن‌ها در بیشتر نقاط از بین رفته‌اند. از مسئولان خواهشمندم به این مورد رسیدگی کنند.
شهروند ساکن مهرگان

کشاورزان در انتظار پول گندم
از مسئولان تقاضا دارم پول خرید تضمینی گندم را به حساب کشاورزان واریز کنند. با این که همواره اعلام می‌شود پول خرید تضمینی گندم بلافاصله پرداخت می‌شود، این مشکل، مشکل هرسال ما کشاورزان و گندم‌کاران است.
یک کشاورز- قزوین

وضعیت شهرک شهید فلاحی
از مسئولان آبیک تقاضا دارم از وضعیت امکانات شهرک شهید فلاحی (پادگان) دیدن کنند. این شهرک روشنایی ندارد و از داشتن آسفالت و امکانات تفریحی و بهداشتی محروم است. مسئولان مربوطه اقدام کنند.
یک شهروند- آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code