موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/01
آسفالت نامناسب تقاطع نسیم شمال
آسفالت نامناسب و وجود سرعت‌گیر غیراستاندارد در تقاطع نسیم شمال و بلوار میرزا کوچک‌خان سبب ایجاد تصادف و ترافیک در ساعات شلوغی می‌شود که به نظر می‌رسد با احداث یک زیرگذر مشکل ترافیک این منطقه حل خواهد شد. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
میلاد عزتی- قزوین

مشکل ساکنان کوچه 46 نوروزیان
ما به عنوان جمعی از اهالی کوچه 46 خیابان نوروزیان، خواستار رفع نقص ورودی این کوچه به خیابان و بلوار وسط خیابان هستیم. با عریض شدن خیابان در سر این کوچه از حوادث ناگواری که هرچند وقت یک‌بار اتفاق می‌افتد جلوگیری می‌شود. چندین بار این موضوع را در رسانه‌ها از جمله روزنامه همشهری قزوین هم عنوان کردیم و امیدواریم مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
 چگینی- نوروزیان

جای نامناسب پارک ماشین‌های سنگین
از مسئولان مربوط درخواست داریم فکری به حال پارک ماشین‌های سنگین در کوچه و خیابان‌های مهرگان بکنند. پارک ماشین‌های سنگین در این منطقه مشکلات زیادی را برای ساکنان ایجاد کرده است.
جمعی از اهالی مهرگان

نیاز به آب شرب
روستای خونان با فاصله 2 کیلومتری از شهرستان بوئین‌زهرا با 1500 خانوار چندین سال است با کمبود آب آشامیدنی مواجه است. از مسئولان تقاضا دارم، به فکر آب آشامیدنی روستای خونان باشند. همین موارد به ظاهر کوچک می‌تواند سبب کوچ روستاییان به شهر شود.
مهدی رکوعی - خونان

درخواست حقوق عقب‌افتاده
من کارگر شهرداری آبیک هستم. ۳۰ نفر از کارگران قسمت فضای سبز حدود ۳ ماه است که حقوق نگرفته‌ایم. در مقابل درخواست حقوقمان هم فقط می‌گویند فعلا از پول خبری نیست. واقعا با حقوق هم امرار معاش دشوار است، چه برسد به این که ۳ ماه دریافتی نداشته باشیم. از مسئولان شهرداری آبیک خواهشمندیم در این زمینه اقدام کنند.
یک کارگر شهرداری- آبیکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code