موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/21
کمبود بنزین در روزهای تعطیل
چند روز پیش برای سوخت‌گیری به چندین جایگاه توزیع بنزین مراجعه کردم اما چندین جایگاه بنزین نداشتند و می‌گفتند تا یکشنبه بنزین توزیع نمی‌شود. مسئولان در این باره توضیح دهند.
علی بهنورد- قزوین

ترافیک سبزه‌میدان
در خیابان‌های منتهی به سبزه‌میدان از ساعت 17 تا 19 ترافیک شدیدی به وجود می‌آید. معلوم نیست ترافیک این میدان چه زمان حل می‌شود. چند روز دیگر با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها این ترافیک بیشتر هم می‌شود. شهرداری و شورای شهر هرچه زودتر برای این مشکل راه حلی بیابند. چراکه وقت شهروندان در این ترافیک هدر می‌رود.
میرزایی – قزوین

تأخیر حرکت اتوبوس واحد
اتوبوس‌های خط سبزه‌میدان - راه‌آهن دیر به دیر به ایستگاه‌های خود می‌رسند. این در حالی است که طی این مسیر فقط 10 دقیقه طول می‌کشد. لطفا مسئولان در این زمینه اقدام کنند.
برزگر- خیابان راه‌آهن

افزایش کودکان کار
تعداد کودکان کار در قزوین رو به افزایش است و باید فکری به حال این کودکان کرد. تقریبا سر بیشتر چهارراه‌های شهر تعدادی کودک مشغول دست‌فروشی هستند. بهتر است مسئولان در آستانه بازگشایی مدارس فکری برای این معضل بکنند.
یک شهروند- قزوین

نام‌گذاری کوچه و محله‌های میدان مادر
تعاونی مسکن ارتش واقع در پل ارتباطات فاقد نام کوچه و پلاک است که این موضوع سبب سردرگمی شهروندان می‌شود. لطفا مسئولان در این زمینه اقدام کنند.
مختاری - قزوین

آلودگی حریم رودخانه
حریم رودخانه نواب در برخی نقاط ساماندهی نشده و باعث آلودگی محیط و ایجاد نازیبایی در این مناطق شده است. از مسئولان مربوطه درخواست رسیدگی داریم.
حیدری - قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code