موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/20
وضعیت آسفالت جاده طالقان
آسفالت مسیر زیاران به طالقان در محدوده خروجی آزادراه قزوین به کرج که هرهفته پذیرای مسافران بسیاری از تهران و البرز است وضعیت نامطلوبی دارد. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
شهروند قزوینی

توجه به طبیعت
کاش مردم کمی به فکر نظافت شهر و آبهای جاری اطراف شهر بودند واحساس مسئولیت داشتند تا شاهد تخریب طبیعت و آلودگی آبهای جاری شهرمان نباشیم.
مهدی امینی

قیمت‌ها در بازار میوه
چند روز پیش برای خرید میوه به بازار رفتم. در حال خرید ماموران تعزیرات برای نظارت آمدند و صاحب مغازه سریعا اتیکت روی میوه‌ها را تغییر داد و قیمت کمتر را گذاشت اما هنگام حساب کردن قیمت میوه  همان قیمت اولیه را گرفت و دربرابر اعتراض من فقط گفت که این قیمت تعزیرات است و آن قیمت اصلی برای فروش! مسئولان ضرورت دارد برای رفع چنین مشکلاتی، اقدامات مؤثری را انجام دهند.
شهروند-قزوینی

خرید شیرینی
این روزها که بازار خرید و پخت شیرینی‌های سنتی داغ و خوب است ‌ای کاش، ناظران بیشتر از قبل بر کارگاه‌های پخت و استفاده برخی از این مراکز از روغن‌های سوخته و غیر قابل استفاده نظارت کنند.
مینا امامی-سپه

نبود پایانه مسافربری در آبیک
تمام شهرها برای حمل و نقل مسافر پایانه مسافربری دارند اما آبیک از این امکانات رفاهی محروم است. لطفا مسئولان مربوط، پیگیر این موضوع باشند.
شهروند اهل آبیک

   تشکر از سازمان زیبا سازی
 می‌خواستم از طریق تریبون «صدای همشهری»  از مسئولان سازمان زیبا‌سازی شهرداری که اقدام به رنگ آمیزی جدول‌های خیابان کرده‌اند سپاسگزارم.
یک شهروند- قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code