موضوعات
قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/27
درخواست از مسئولان
از مسئولان شهرداری درخواست می‌شود سیستم فاضلاب شهری که در منطقه خیابان مبارزان کوچه شهید محرمعلی مافی، لوله‌گذاری شده است را راه‌اندازی کنند.
محرمعلی نجفی- آبیک

نظافت بیمارستان بوعلی
وضعیت نظافت بخش اعصاب و روان بیمارستان بوعلی نامناسب است. باتوجه به حساس بودن بیماران این بخش باید فضای آن تمیز و آرامش‌بخش باشد تا پزشکان نتیجه بهتری از درمان بگیرند.
یک شهروند قزوینی

کمبود مخازن زباله
سطل زباله برای جمع‌آوری زباله‌های به جا مانده از مردمی که برای تفریح و گردش در تعطیلات به سد زیاران می‌آیند، کم است و هیچ مکانی برای این منظور تعبیه نشده است. بعضی افراد زباله‌هایشان را در کنار جاده رها می‌کنند و در پایان روز تصویر  نامناسبی در طبیعت ایجاد می‌شود.
عباسی - آبیک

کارمندان بدون حقوق
من کارمند باجه سازمان اتوبوسرانی هستم . اکنون حدود 2  ماه است حقوقی دریافت نکرده ام از مسئولان سازمان خواهشمندم به این مسئله رسیدگی کنند.
شهروند قزوینی

 نبود قطعه‌های یدکی خودرو
ماشین های جدیدی که با پشتوانه گارانتی های ایران خودرو به بازار می آیند چرا باید روزها منتظر قطعه ای بمانند تا برسد؟ لطفا این موضوع را در روزنامه منعکس کنید تا شاید مسئولان مربوطه جوابی به این سول بدهند.
قاسمی – قزوین

پرداخت دوبار عوارض در 10 کیلومتر
عوارضی رشت قزوین با عوارضی قزوین زنجان کمتر از 10 کیلومتر فاصله دارد اما مسافران برای عبور از این جاده باید عوارض 4500 و 800 تومانی پرداخت کنند که اصلا انصاف نیست.لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
پور ایمانی- قزوینارسال پیام اشتراک 
 
 Security code